Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pizza Connection 2 - poradnik do gry

Pizza Connection 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pizza Connection 2 - poradnik do gry

Witam w poradniku do miodnej gry pt. Pizza Connection 2. Postaram się Wam trochę przybliżyć zwyczaje miastowych oraz ogólne zasady, jakie obowiązują w grze. Żeby zostać rekinem w tym biznesie będziecie musieli się dużo nauczyć o robieniu pizzy i trzymaniu wszystkiego w żelaznej dłoni.

Wybór Gry

Na początku trzeba się zdecydować jak chcecie grać. Jeśli wybierzecie kampanię, dostaniecie dziesięć dużych miast, które trzeba będzie przejść, wykonując po trzy zadania w każdym z nich. Zadania te zawsze są takie same dla danego miasta. Pierwsze trzy miasta są stosunkowo łatwe. Schodki pojawiają się później. Minus kampanii, to przede wszystkim brak niektórych opcji, jak np. niemożność zatrudnienia gangsterów w początkowych misjach. Kampanię należy raczej traktować jako trening, niż prawdziwą rozgrywkę.

Prawdziwa gra rozpoczyna się, gdy wybieramy drugą opcję - tzw. "wolną grę". W obu tych przypadkach kolejnym naszym krokiem będzie ustawienie parametrów naszej postaci. Do wyboru mamy sześć umiejętności: kupujący, gangster, specjalista, polityk, sprzedawca, strażnik. Ja radzę pozostawić wszystkie na poziomie zerowym, gdyż podwyższając jedną, trzeba obniżyć drugą. W ten sposób startujemy z troszkę gorszej pozycji. No, chyba, że ktoś chce się nastawić np. tylko na sprzedawanie pizzy. Wtedy może spokojnie podwyższyć umiejętności sprzedawania (tańsza reklama i większy zasięg) albo kupowania (niższe ceny składników do pizzy, tańszy najem), a obniżyć umiejętności kryminalne.

Informacje o Pizza Connection 2 - poradnik do gry

Autor : Mateusz Gabriel Angel

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 8.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.