Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

SPIS TREŚCI

Ćwiczenia dla pomocników | Trening poradnik Championship Manager 5

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Następne w kolejności są ćwiczenia dla pomocników:

• Ćwiczenia podań. Ćwiczenie długich i krótkich podań bez przeciwnika, w grupach dwu- i trzyosobowych.
  • Ćwiczenia dryblingu. Atakowanie do przodu w odpowiednim tempie; umiejętność mijania obrońców.
  • Przetrzymywanie piłki. Dwie drużyny grające na obszarach o różnej wielkości. Zawodnicy mogą dotknąć piłkę jeden, dwa, trzy lub dowolną liczbę razy.
  • Mecz na jednej połowie. Zwykły mecz z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru boiska, liczby kontaktów z piłką, itd.
  • Strzelanie na jednej połowie. Sześciu na sześciu, na boisku 36x36 metrów, dwie bramki. Na każdej połowie czterech broniących się i dwóch atakujących - bramkarz podaje piłkę obrońcom, którzy strzelają albo podają. Atakujący wychodzą do odbitej piłki lub strzelają z pierwszej piłki.
  • Kontry na jednej połowie. Boisko o szerokości 36 metrów i długości 70 metrów, podzielone na trzy części. W każdej drużynie w strefie trzech obrońców, trzech pomocników i dwóch napastników. Jeden zawodnik z tyłu może przebić się do środkowej 1/3, dwóch zawodników może się przebić do 1/3 przeciwnika.
  • Pressing. Czterech na czterech na niewielkim obszarze, utrzymywanie piłki, obrona własnej bramki. W przypadku odzyskania piłki, atak na bramkę przeciwnika.
  • Zmiana gry. Faza przeciążenia. Przerzucanie piłki z lewa na prawo i odwrotnie, następnie dośrodkowanie i strzał.
  • Faza obrony. 3 boiska, ośmiu atakujących na siedmiu broniących się.
  • Faza ataku. 1 boiska, ośmiu atakujących na siedmiu broniących się.
1 - Ćwiczenia dla pomocników - Trening - Championship Manager 5 - poradnik do gry