Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry

Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Need for Speed: Underground 2 to kontynuacja kapitalnej gry wyścigowej ze stajni EA Games. Ponownie ścigamy się nocą, po mieście rozświetlonym przez różnokolorowe neony i tuningujemy swój samochód.

Rozgrywka składa się z tras. Każdą z nich przydzielono do jednego z czterech trybów, których opisy znajdziecie w kolejnym dziale. Pomiędzy kolejnymi wyścigami dostajemy wolną rękę i udajemy się do dowolnych części miasta. Ten czas wykorzystujemy na dokonanie ulepszeń naszego wozu.

Niniejszy poradnik składa się z czterech części. W pierwszej z nich czytamy porady dotyczące wszystkich aspektów rozgrywki. Druga z nich prezentuje wszystkie modele samochodów, jakie spotykamy w grze. Trzecią z nich poświęciłem sklepom, które rozmieszczono na terenie Bayview. Dzięki czwartej i ostatniej części poznajemy zarys głównego wątku fabularnego.

UWAGA: Gra nie jest w pełni liniowa, więc niekoniecznie wszystkie lokacje opisane w tym poradniku muszą się pokrywać z tymi, jakie widzimy na ekranach swoich monitorów. Nie zawarłem tutaj opisów wszystkich wyścigów, w materiale zamieściłem jedynie trasy należące do kategorii podstawowej kategorii. Pozostałe wyścigi wykonujemy po przejściu wszystkich głównych tras. Ich kolejność w tym poradniku została ustalona na podstawie toczonej przeze mnie rozgrywki. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przeszli je w zupełnie innej kolejności.

Zapraszam,

Artur "Roland" Dąbrowski

Informacje o Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry

Autor : Artur "Roland" Dąbrowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 69, ilustracje: 197 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry