Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Stellar Blade - poradnik do gry

Stellar Blade - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? Stellar Blade poradnik, porady

Jak odkryć dodatkowe drzewka umiejętności w Stellar Blade? W naszym poradniku wyjaśniamy jak uzyskać dostęp do 2 dodatkowych kategorii umiejętności Szał oraz Tachy, a także jakie są związane z nimi nowe typy ataków Eve.

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2024

W Stellar Blade nie otrzymacie od razu dostępu do wszystkich drzewek umiejętności. Ta strona poradnika informuje jak odblokować kategorie umiejętności Szał i Tachy, a także jaka jest ich charakterystyka. Informacje te przybliżą Was do pozyskania 100% dostępnych umiejętności oraz ataków EVE.

Niedostępne drzewka umiejętności Eve

1 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Po rozpoczęciu kampanii gry Stellar Blade zauważycie, że początkowo dostępne są tylko 3 drzewka umiejętności i tylko w nich możecie dokonywać zakupów.
 2. 2 kolejne drzewka są zablokowane i gra nie wyświetla informacji o wymaganiach czy okolicznościach ich odblokowania.

Odblokowanie drzewka Szał

2 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Drzewko Szał to nagroda za rozprawienie się z bossem Tropiciel, z którym musicie zmierzyć się w lokacji Matryca 11 - jest to część głównej misji Sygnał alfa.
 2. Po wygraniu pojedynku z potworem pozbierajcie wyrzucone na ziemię przedmioty. Jeden z nich to umiejętność Szał, która odblokuje też całe nowe drzewko.
3 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Na drzewku szał znajdziecie przede wszystkim 4 podstawowe aktywne umiejętności - każda z nich kosztuje 1 punkt rozwoju i warto je jak najwcześniej odblokować. Pozwoli to Wam sprawdzić ich działanie i rozwijać ulubione ataki drzewka szału.
4 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Szał to nowy czerwony pasek na ekranie - pojawia się w lewym dolnym rogu ekranu (powyższy obrazek) nad paskiem energii beta.
 2. Pasek szału ładują wyłącznie unikalne ruchy Eve - perfekcyjne parowania, perfekcyjne uniku, mignięcia oraz odparcia.
5 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Po tym jak pasek dostatecznie naładuje się możecie użyć kombinacji R1+drugi przycisk żeby odpalić umiejętność Szału (np. R1+Kwadrat). Większość z nich to unikalne silne ataki, choć jedna z umiejętności jest bardziej pasywna, mogąc zwiększyć ogólną siłę i szybkość ataków Eve.

Odblokowanie drzewka Tachy

 1. Drzewko Tachy odblokujecie niedługo po rozprawieniu się z ostatnim bossem z głównej misji Sygnał alfa rozgrywanej w Matrycy 11.
 2. Po powrocie do Xion rozpocznie się główny quest Ukryta prawda. W ramach zaliczania go spotkajcie się z Lily na lądowisku w mieście.
6 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Duża część umiejętności z drzewka jest już odblokowanych. Możecie kupować ich ulepszone wersje.
7 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Nowe drzewko pozwala na aktywowanie trybu tachionowego (L3+R3). Gotowość do jego użycia symbolizuje ikona skrzydła w lewym dolnym rogu ekranu (powyższy obrazek). Znajduje się ona nad ikoną aktywnego lekarstwa.
 2. Tryb tachionowy ładują wszystkie typy ataków Eve. W przeciwieństwie do drzewka Szał nie musicie polegać tylko na specjalnych umiejętnościach.
8 - Stellar Blade: Jak odblokować ukryte drzewka umiejętności Szał i Tachy? - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Będąc w trybie tachionowym Eve może tymczasowo zadawać większe obrażenia oraz wyprowadzać nowe typy ataków powiązane z drzewkiem umiejętności Tachy. Bohaterka będzie automatycznie używała Tachionowego Ostrza (zamiast domyślnego).
 2. Tryb tachionowy ma ograniczony czas działania i symbolizuje go biały pasek u dołu ekranu. Możecie go też ręcznie wyłączyć np. po pokonaniu wszystkich wrogów.