Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Stellar Blade - poradnik do gry

Stellar Blade - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni Stellar Blade poradnik, porady

W regionie Wielka Pustynia w grze Stellar Blade natraficie ponownie na problem z obozami bez dostaw prądu. Na tej stronie poradnika opisaliśmy quest Restart!!! – to misja z załączenia Wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni.

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2024

W swobodnej eksploracji mapy Wielkiej Pustyni w grze Stellar Blade może Wam przeszkadzać problem z nieaktywnymi obozami i punktami szybkiej podróży. Ta strona poradnika opisuje rozwiązanie tego problemu, które jest częścią pobocznej misji Restart!!! - omówiliśmy wszystkie kroki niezbędne do ponownego uruchomienia Wieży słonecznej znajdującej się na Wielkiej Pustyni.

Odblokowanie questu Restart!!! związanego z obozami

1 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Po dotarciu po raz pierwszy na otwartą mapę Wielkiej Pustyni (główny quest Abyss Levoire) natraficie na identyczny problem, z którym zmierzyliście się wcześniej na Pustkowiu - obozy i punkty szybkiej podróży (budki telefoniczne) z całego tego regionu pozbawione są dostaw prądu.
 2. Sposobem na odzyskanie dostaw zasilania stanie się naprawienie wieży słonecznej z południowej części Wielkiej Pustyni. Odblokujecie powiązany z tym quest Restart!!!.

Odnalezienie strażnika

2 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Nie wyruszajcie od razu w stronę wieży słonecznej. Najpierw musicie wykonać szereg innych czynności. Pierwsza z nich to odnalezienie strażnika i jego lokacja zostanie zaznaczona na mapie - znajdziecie go ciężko rannego przy skałach.

Zrestartowanie 4 dronów serwisowych

3 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
4 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Miejsca odnajdywania wszystkich dronów zostaną zaznaczone na mapie - jest to południowa część Wielkiej Pustyni. Możecie do nich docierać w dowolnej kolejności.
 2. Dron najbardziej wysunięty na zachód jest na dachu budynku. Możecie się do niego dostać zaliczając wspinaczkę - doskakujcie do kolejnych krawędzi i następnie wykonajcie podwójny skok w stronę drabiny. Z każdym dronem wystarczy porozmawiać i nie trzeba ich ręcznie naprawiać.
5 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
6 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Drugi w kolejności dron (docierając do nich z zachodu) jest na szczycie zniszczonej estakady. Miejsce to jest pozornie niedostępne.
7 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Udajcie się dalej na wschód żeby wejść na estakadę. Wyruszcie nią na zachód w stronę drona. Znajdziecie go przy krawędzi.
8 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
9 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Trzeci i czwarty dron są w łatwo dostępnych miejscach i nie trzeba zaliczać dodatkowych wspinaczek, by do nich dotrzeć.

Dotarcie do Wieży słonecznej i pokonanie Tropiciela

10 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Dopiero teraz możecie wyruszyć w stronę południowej Wieży słonecznej, ale upewnijcie się, że Eve jest w pełni sił i że ma zapas lekarstw. Po dotarciu na miejsce pojawi się boss Tropiciel i musicie go najpierw pokonać.
 2. Konfrontacja z Tropicielem jest bardzo podobna do tej z lokacji Matryca 11 z głównej fabuły, którą opisaliśmy w rozdziale Bossowie. Tropiciel z Wielkiej Pustyni jest nieco bardziej wytrzymały i zadaje większe obrażenia. Bądźcie gotowi na dłuższy pojedynek i warto mieć w zapasie Pompę BK, by w razie śmierci od razu się wskrzesić.
11 - Stellar Blade: Zagadka nieaktywnych obozów i wieży słonecznej na Wielkiej Pustyni - Stellar Blade - poradnik do gry
 1. Po wygranym pojedynku wejdźcie do wieży słonecznej i użyjcie zakręcanych schodów, by dotrzeć na górę.
 2. Celem podróży jest panel kontrolny z dolnych balkoników wieży (powyższy obrazek). Włączycie wieżę słoneczną - od tej pory Eve może korzystać ze wszystkich obozów i stanowisk szybkiej podróży na Wielkiej Pustyni. Warto też powrócić do strażnika, by dokończyć quest Restart!!!.