Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

House Flipper 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
House Flipper 2 - poradnik do gry

House Flipper 2 - poradnik do gry

Bob Budowniczy zawsze da radę House Flipper 2 poradnik to najlepsze porady na start, do zdobywania pieniędzy, oszczędzania, remontów. Opisujemy wszystkie mechaniki, ulepszenia, prace budowlane, zarządzanie śmieciami, trofea, osiągnięcia, wymagania sprzętowe, wersje językowe.

Ostatnia aktualizacja: 11 stycznia 2024

Nasz poradnik do gry House Flipper 2 zaznajomi Was ze wszystkimi mechanikami, które występują w tym tytule. Dzięki niemu staniecie się jednym z najlepszych budowlańców - przedsiębiorców. Znajdziecie tu podstawowe informacje na temat gry, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dowiecie się jak szybko zdobywać ulepszenia i wiele więcej.

House Flipper 2: Zawartość poradnika

W naszym poradniku znajdziecie porady, dzięki którym Wasze rozpoczęcie przygody z House Flipper 2 stanie się o wiele prostsze. Nasze Porady na start wyjaśnią, na co należy zwracać uwagę na samym początku gry. Pomogą Wam one lepiej zrozumieć podstawowe mechaniki gry. Podajemy tu również listę wszystkich ulepszeń oraz doradzamy, które z nich odblokować w pierwszej kolejności, omawiamy wszystkie prace budowlane i radzimy w jakiej kolejności zabrać się za dane czynności.

Drugim rozdziałem są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czyli FAQ. W nim odpowiadamy na pytania: jak szybko zdobywać punkty umiejętności, w jaki sposób zarabiać oraz oszczędzać pieniądze, aby czuć, że zarabiamy, a nie wydajemy za dużo oraz czy istnieje tryb multiplayer. Wyjaśniamy też czy jest opcja cofnij i jak zdobyć trzy gwiazdki.

Ostatnim rozdziałem naszego poradnika do gry House Flipper 2 jest aneks, w którym znalazły się strony opisujące wszystkie obsługiwane wersje językowe gry jak i wymagania sprzętowe na PC. Znajdziecie tam również listę trofeów oraz dowiecie się, czy gra jest dostępna w usłudze Game Pass.

House Flipper 2: Szybkie porady na start

 1. Nie sprzedawajcie śmieci - gracz posiada dostęp do narzędzia Flippera, dzięki któremu może sprzedawać niepotrzebne rzeczy, zyskując na tym sporo pieniędzy. Warto je jednak zbierać do worka. Dzięki temu szybciej zdobędziecie punkty umiejętności potrzebne w zbieraniu śmieci, a po wykupieniu zdolności Nic się nie zmarnuje, nie będziecie w ogóle na tym stratni.
 2. Najpierw posprzątajcie główny dom - zanim zaczniecie przyjmować przeróżne zlecenia od różnych osób, warto na samym początku skupić się na swoim głównym domu. Jest on zaśmiecony i pełen różnych gratów. Możecie tam łatwo i szybko zarobić, oraz zdobyć sporo punktów doświadczenia do przeróżnych umiejętności.
 3. Korzystajcie ze zmysłu Flippera - jest to znaczące udogodnienie, które pozwoli Wam szybko i sprawnie zlokalizować brakujący element do wykonania zadania. Klikając Q, podświetli Wam się w danej okolicy przedmiot, dzięki czemu o wiele łatwiej go znajdziecie.
 4. Podążajcie za wykrzyknikami - nie marnujcie czasu w pomieszczeniach, w których nie widać wykrzyknika, zarówno w danej lokacji jak i w menu narzędzi. Oznacza to, że wszystko zostało tam już zrobione.

Więcej porad na start przeczytacie na osobnej stronie naszego poradnika: Porady na start.

House Flipper 2: Podstawy

 1. Lista ulepszeń - strona poświęcona w całości wszystkim dostępnym do odblokowania ulepszeniom, które pozytywnie wpływają na poszczególne czynności.
 2. Rodzaje prac budowlanych - na tej stronie znajduje się lista wszystkich prac budowlanych, jakie można wykonać w House Flipper 2, wraz z dodatkowymi informacjami na czym polegają oraz jak je wykonywać.
 3. Kolejność prac - jeśli macie kłopot z tym, od czego zacząć podczas remontu domu, to ta strona to wyjaśni.

House Flipper 2: FAQ

 1. Jak szybko zarabiać? - strona poświęcona ogólnie zarabianiu oraz oszczędzaniu pieniędzy.
 2. Czy można zbudować dom od podstaw? - na tej stronie dowiecie się, czy możliwym jest stworzenie swojego własnego domu od samego początku. Przeczytacie również o trybie swobodnym.
 3. Czy jest multiplayer? - znajdziecie tutaj odpowiedź na pytanie, czy możliwym jest zagranie wraz z innymi graczami w House Flipper 2.
 4. Jak zdobyć 3 gwiazdki? - znajdziecie tutaj odpowiedź na to, jak należy wykonywać zlecenia, aby uzyskać maksymalną notę za zrobioną robotę.
 5. Jak sprzedać dom? - strona, która wyjaśnia w jaki sposób można nabyć prawa do domu, a potem go sprzedać z zyskiem.
 6. Czy można usunąć schody i dach? - znajdziecie tu odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest usunięcie klatki schodowej i dachu, a jeśli tak, to w jaki sposób.
 7. Czy jest opcja cofnij? - na tej stronie dowiecie się, czy w grze istnieje opcja cofnij, a jeśli tak, to jak można z niej skorzystać.

House Flipper 2: Długość gry

Jeśli zastanawiacie się w jakim czasie będziecie w stanie skończyć główną fabułę w House Flipper 2 to odpowiedź brzmi 12 godzin. Czas oczywiście może się nieco różnić w zależności od tego, jak szybko i sprawnie remontujecie domy. Po więcej informacji zapraszamy na osobną stronę poradnika: Długość gry.

House Flipper 2: Spolszczenie, polska wersja gry

Dobrą wiadomością jest to, że gra zawiera polskie napisy. Niestety, dubbing dostępny jest tylko w języku angielskim. Więcej o tym, jak i o innych dostępnych językach w grze przeczytacie na stronie: Polska wersja językowa.

House Flipper 2: Trofea, Osiągnięcia

W House Flipper 2 gracze mogą zdobyć łącznie 36 trofeów. Po więcej porad i informacji o tym, jak je zdobyć, zajrzyjcie do osobnej strony poradnika: Trofea / Osiągnięcia.

House Flipper 2: Wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 7 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz lub AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 3. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB lub AMD Radeon RX 580
 4. Pamięć: 8 GB RAM
 5. Miejsce na dysku: około 20 GB HDD

Więcej na temat zalecanych wymagań znajdziecie na osobnej stronie poradnika: Wymagania sprzętowe.

Autor Poradnika

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej


Informacje o House Flipper 2 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 11 grudnia 2023

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.