Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Workers and Resources - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Workers and Resources - poradnik do gry

Workers and Resources - poradnik do gry

Podniesienie jakości daje dobrobyt Workers and Resources poradnik to najlepsze porady na start, do zarządzania państwem, budowy i projektowania miasta. Opisujemy koszty budowy, potrzeby mieszkańców, lojalność, transport, pojazdy, przemysł, wymagania sprzętowe.

Ostatnia aktualizacja: 30 marca 2023

Poradnik do gry Workers and Resources Soviet Republic pomoże Wam zapoznać się z mechaniką gry, zaplanować Waszą pierwszą republikę i zapewnić jej solidne podstawy do rozkwitu. Znajdziecie tutaj opis interfejsu, opis budynków, dróg, mechanikę budowy, projektowania miast, porady dotyczące obywateli, handlu oraz przemysłu.

Workers and Resources: Zawartość poradnika

Na pierwszych stronach poradnika do gry Workers and Resources Soviet Republic znajdziecie informacje dotyczące interfejsu, jak rozpocząć pierwszą rozgrywkę w grę, które z ustawień wybrać na początek rozgrywki, a które są przeznaczone dla bardziej zaawansowanych graczy. Poznacie przydatne skróty klawiszowe i zapoznacie się z zawartością menu w rozgrywce.

W dalszej części poradnika zapoznacie się z projektowaniem i budową pierwszego miasta, znajdziecie odpowiedzi na które aspekty budowy zwrócić uwagę. Przedstawione zostaną Wam sposoby i exploity na zmniejszenie kosztów budowy, ale i potrzeby obywateli ich atrybuty, jak zyskacie ich lojalność i jak zapewnicie im zdrowie. Zrozumiecie działanie łańcuchów produkcyjnych w przemyśle i które z nich wybrać na początek rozgrywki. Zapoznacie się z pojazdami, gra oferuje szeroki wybór począwszy od samochodów osobowych, autobusów, samolotów i helikopterów, a na pociągach oraz statkach skończywszy.

Workers and Resources: Szybkie porady na start

 1. Korzystajcie z darmowych budynków. Do wyboru macie darmowe stacje paliw, składy materiałów czy bez kosztowe centra dystrybucyjne.
 2. Dbajcie o potrzeby mieszkańców. Zadowoleni i lojalni mieszkańcy to większa wydajność waszych fabryk i innych budynków.
 3. Planujcie z wyprzedzeniem. Unikniecie kosztownej przebudowy świeżo postawionego kombinatu przemysłowego.
 4. Zwracajcie uwagę na komunikaty. Jeden zablokowany pojazd może zakłócić cały łańcuch logistyki waszej republiki i dorowadzić ją do upadku.
 5. Dbajcie o szczegóły. Źle postawiony znak, pomyłka przy ustawianiu załadunku towarów na trasie, czy inne z pozoru drobne błędy będą kosztować was dużymi stratami w rublach lub utratą mieszkańców.

Więcej wskazówek znajdziecie na osobnej stronie poradnika: Porady na start.

Workers and Resources: Podstawy

 1. Interfejs - na tej stronie poradnika znajdziecie pełny opis menu nowej gry i interfejsu podczas rozgrwyki.

Rozdział w przygotowaniu.

Workers and Resources: Wymagania sprzętowe

Poniżej przedstawiamy minimalne wymagania, jakie musi spełniać wasz komputer, ponieważ gra na razie nie jest dostępna na inne platformy:

 1. System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 10 (64-bit)
 2. Procesor: 2.5 GHz Dual Core
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. Karta graficzna: 2 GB DirectX 11, zintegrowane karty graficzne nie są wspierane
 5. Miejsce na dysku: 5 GB

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: Wymagania sprzętowe.

W przygotowaniu Workers and Resources - poradnik do gry

Poradnik do gry Workers & Resources: Soviet Republic jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Workers & Resources: Soviet Republic.