Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Towarzysze - Kelvin i Virginia Sons of the Forest poradnik, porady

Grając w Sons of the Forest, będziecie mieć możliwość zwerbowania towarzyszy. Na tej stronie poradnika znajdziecie listę kompanów. Dowiecie się również, w czym mogą Wam oni pomóc.

Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2023

Na tej stronie poradnika do Sons of the Forest znajdziecie listę towarzyszy występujących w grze. Dowiecie się stąd również jaka jest ich rola.

Kelvin

Kelvin jest żołnierzem, który przetrwał katastrofę helikoptera. W związku z tym, jest on towarzyszem startowym. Aby do Was dołączył musicie podejść do niego i udzielić mu pomocy. Od tego momentu będzie on Wam towarzyszył i wykonywał polecenia.

Kompan ten może Wam pomagać w zbieraniu surowców lub budowaniu. Jeśli podejdziecie do niego i klikniecie przycisk E, to pojawi się lista komend jakie możecie mu wydać. W ten sposób określicie co dokładnie ma robić.

Należy mieć na uwadze, że Kelvin jest pacyfistą - Sons of the Forest: Towarzysze - Kelvin i Virginia - Sons of the Forest - poradnik do gry

Należy mieć na uwadze, że Kelvin jest pacyfistą. Oznacza to, że niezależnie od sytuacji nie będzie walczył.

Virginia

Virginia jest zmutowaną towarzyszką, którą będziecie kontrolować w mniejszym stopniu. Nie możecie bowiem wydawać jej rozkazów. Dodatkowo musicie zainwestować trochę czasu, by ją oswoić.

Pojawienie się Virginii to w dużej mierze szczęście. Pewnego dnia zacznie ona przychodzić w okolice Waszego obozu. Początkowo będzie uciekać, gdy tylko spróbujecie się zbliżyć. Z czasem jednak będzie ona coraz odważniejsza. Jeśli podchodząc do niej zdecydujecie się schować broń, to kobieta zacznie Wam ufać i w pewnym momencie będzie przynosić dla Was drobne "podarunki".

W tym momencie musicie już tylko czekać na to, kiedy pojawi się opcja przekazania jej sprzętu. Podchodźcie do niej i sprawdzajcie regularnie czy funkcja została odblokowana. Gdy to nastąpi możecie dać jej lokalizator, by widzieć gdzie aktualnie przebywa. Wyposażycie ją również w broń.

W przeciwieństwie do Kelvina, Virginia będzie walczyć z kanibalami. Jej obecność zmniejsza więc szanse na to, że Wasza baza zostanie zniszczona, gdy Wy będziecie eksplorować świat.