Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Obróbka kłód Sons of the Forest poradnik, porady

Kłody (Logs) w Sons of the Forest to podstawowy materiał do konstrukcji wielu elementów schronienia. Ta strona poradnika do gry wyjaśni Wam, jak pozyskać kłody oraz obrobić je, aby nadawały się na materiały do budowy.

Ostatnia aktualizacja: 24 lutego 2023

Na poniższej stronie znajdziecie porady dotyczące pozyskiwania i przetwarzania kłód (Logs). Użyjecie ich do skontruowania elementów schronień oraz mebli.

Pozyskiwanie kłód

Aby pozyskać kłodę, najpierw musicie ściąć drzewo - Sons of the Forest: Obróbka kłód - Sons of the Forest - poradnik do gry

Aby pozyskać kłodę, najpierw musicie ściąć drzewo. Użyjcie w tym celu Toporu taktycznego (Tactical Axe), który jest dostępny od samego początku gry. Uderzajcie w drzewo za pomocą lewego przycisku myszy, aż drzewo zostanie powalone.

Czasami trzeba zmienić położenie postaci względem drzewa, gdyż ciągłe uderzanie w jedno miejsce może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Cięcie kłód

Niektóre schematy wymagają kłód w różnym rozmiarze, dlatego bardzo ważne jest ich właściwa obróbka - Sons of the Forest: Obróbka kłód - Sons of the Forest - poradnik do gry

Niektóre schematy wymagają kłód w różnym rozmiarze, dlatego bardzo ważne jest ich właściwa obróbka. Miejsce odpowiedniego cięcia gra oznacza czerwoną przerywaną linią (taką jak na obrazku powyżej). Kliknięcie lewym przyciskiem myszy spowoduje, że postać "przymierzy się" do uderzenia. Ponowne wciśnięcie LPM poskutkuje ucięciem kawałka kłody.

Kłody można ciąć zarówno wzdłuż, jak i wszerz - Sons of the Forest: Obróbka kłód - Sons of the Forest - poradnik do gry

Kłody można ciąć zarówno wzdłuż, jak i wszerz. Wszystko zależy od tego, w jakiej formie są Wam potrzebne do budowy. Niezależnie od finałowej formy, zasady cięcia są takie same.