Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Victoria 3 - poradnik do gry

Victoria 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Victoria 3: Game Pass, edycje konsolowe Victoria 3 poradnik, porady

Na niniejszej stronie poradnika dowiecie się, czy gra Victoria 3 jest dostępna w abonamencie Xbox Game Pass oraz czy w tytuł można zagrać na konsolach Xbox i PS5.

Ostatnia aktualizacja: 28 października 2022

Gry studia Paradox Interactive pojawiają się w abonamencie Xbox Game Pass. Na tej stronie znajdziecie informację, czy Victoria 3 również znajduje się w abonamencie Microsoftu oraz czy można zagrać w tytuł na konsolach.

Game Pass

Mimo pierwotnych planów, gra Victoria 3 aktualnie nie jest dostępna w abonamencie Xbox Game Pass - Victoria 3: Game Pass, edycje konsolowe - Victoria 3 - poradnik do gry

Mimo pierwotnych planów, gra Victoria 3 aktualnie nie jest dostępna w abonamencie Xbox Game Pass. Wydawca zaznaczył jednak, że niewykluczone jest, że tytuł pojawi się w ramach subskrypcji w przyszłości.

Grę możecie nabyć w wersji cyfrowej i pudełkowej. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie Edycje gry.

Edycje na PS5 i Xbox

Aktualnie Victoria 3 jest dostępna wyłącznie na PC, co oznacza, że nie można zagrać w produkcję na konsolach PS5 oraz Xbox Series / Xbox One. Jako że poprzednia gra studia Paradox, Crusader Kings 3, została wydana na konsole, być może również Victoria 3 także zagości na tych platformach.