Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia Gotham Knights poradnik, solucja

Rozdział 6 skupia się na Trybunale sów, w którym istotną rolę pełni Jacob Kane. Na tej stronie poradnika do Gotham Knights przeczytacie, jak ukończyć ten etap gry.

Ostatnia aktualizacja: 27 października 2022

W tym miejscu dowiecie się, jak ukończyć rozdział 6 - Jacob Kane w Gotham Knights. Przeczytacie, jak pozyskać informacje od wrogów oraz rozwiązać zagadkę sudoku w biurze Kane'a.

Sąd nad trybunałem (Court Judgement)

By rozpocząć kolejne zadanie, musicie przesłuchać jednego z członków Mafii. Standardowo, pozostawcie jednego przy życiu i pochwyćcie go, by przesłuchać. Członkowie Mafii przebywają na centralnej wyspie New Gotham.

Uwaga - dopóki nie rozpoczniecie rozdziału Clayface'a, poprzez eliminację pięciu znaczników pomarańczowych, w New Gotham nie będą pojawiać się członkowie Mafii!

Przesłuchiwać możecie jedynie przestępców znajdujących się pod białymi trójkątami - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Przesłuchiwać możecie jedynie przestępców znajdujących się pod białymi trójkątami. Tych, którzy biorą udział w przestępstwach z premedytacją nie można przesłuchać.

Dalej, musicie przesłuchać Regulatorów (dzielnice Lower Gotham, w szczególności The Cauldron), a na koniec Świrusów, którzy występują licznie: w Historic, Lowe i North Gotham - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Dalej, musicie przesłuchać Regulatorów (dzielnice Lower Gotham, w szczególności The Cauldron), a na koniec Świrusów, którzy występują licznie: w Historic, Lowe i North Gotham.

Gdy poznacie miejsce przebywania Moreno, udajcie się do niej i ochrońcie ją - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Gdy poznacie miejsce przebywania Moreno, udajcie się do niej i ochrońcie ją. Później wróćcie do Belfry, skąd możecie rozpocząć kolejne zadanie.

Głos trybunału (The Voice of the Court)

Zadanie rozpoczyna się w zamkniętej lokacji. Po dotarciu na szczyt budynku i eliminacji przeciwników odnajdźcie (używając RR) wiertło w magazynie.

Gdy dotrzecie do biura, czeka Was prosta zagadka na zasadzie uproszczonego sudoku - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Gdy dotrzecie do biura, czeka Was prosta zagadka na zasadzie uproszczonego sudoku. Musicie skorzystać z dostępnych pól na ścianie i obracać je tak, by symbole w kolumnie ani wierszu nie powtarzały się - jak na obrazku powyżej.

Następnie zlokalizujcie globus w pomieszczeniu, który po przeskanowaniu ujawni przycisk ukazujący windę za obrazem - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Następnie zlokalizujcie globus w pomieszczeniu, który po przeskanowaniu ujawni przycisk ukazujący windę za obrazem.

Dotrzyjcie do windy - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Dotrzyjcie do windy. Wyłączcie wcześniej systemy bezpieczeństwa z poziomu panelu na ścianie oraz działka z poziomu konsoli w windzie. W trakcie zjazdu w dół walczyć będziecie z falami wrogów a na dole czeka na Was jeszcze więcej Szponów.

Gdy dotrzecie do pomieszczenia, w którym zabunkrował się Kane, korzystając z panelu za pojazdami obróćcie pojazd 3x, korzystając paneli na piętrze, przenieście dźwigiem działko z jednego czołgu do drugiego, by móc zniszczyć opancerzone drzwi - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Gdy dotrzecie do pomieszczenia, w którym zabunkrował się Kane, korzystając z panelu za pojazdami obróćcie pojazd 3x, korzystając paneli na piętrze, przenieście dźwigiem działko z jednego czołgu do drugiego, by móc zniszczyć opancerzone drzwi.

Za drzwiami zmierzycie się z wrogiem Szpony-łowczynie (Hunter Talon) - w porównaniu do zwykłych Szponów nie wymagają zatrzymania strzałem, zadają jednak wysokie obrażenia od trucizny - Gotham Knights: Jacob Kane - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Za drzwiami zmierzycie się z wrogiem Szpony-łowczynie (Hunter Talon) - w porównaniu do zwykłych Szponów nie wymagają zatrzymania strzałem, zadają jednak wysokie obrażenia od trucizny. Możecie ich szybko pokonać, chwytając po obiciu i wykańczając finisherem.

Ostatnia walka z Cieniami czeka Was po zakończeniu animacji. Wykorzystajcie obszarowe umiejętności pędu, by łatwiej sobie z nimi poradzić. Pamiętajcie, że nie możecie ich chwycić, więc technika jak przy walce ze szponami nie podziała w tym przypadku.