Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Czy można resetować punkty umiejętności? Gotham Knights poradnik, solucja

W Gotham Knights bohaterowie awansują na wyższe poziomy doświadczenia zdobywając nowe punkty umiejętności. Dowiedzcie się, jak wygląda ich dystrybucja między bohaterami i czy można je resetować.

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2022

Na tej stronie poradnika do Gotham Knights odpowiadamy na pytanie dotyczące ponownego przydzielania / resetowania punktów umiejętności nabywanych przez bohaterów.

W Gotham Knights nie możecie resetować punktów umiejętności. Nie powinien być to jednak duży problem, bowiem pozycje w drzewkach umiejętności wymagają zainwestowania w poprzedzające pozycje, celem ich rozwijania. Ponadto nie znajdziecie tu umiejętności, które w diametralny sposób zmieniałyby sposób rozgrywki i powodowały pogorszenie Waszej efektywności w walce.

Warto jednak zauważyć, że każdy z bohaterów posiada niezależne drzewka umiejętności - Gotham Knights: Czy można resetować punkty umiejętności? - Gotham Knights - poradnik do gry

Warto jednak zauważyć, że każdy z bohaterów posiada niezależne drzewka umiejętności. Przełączając się więc na innego bohatera, możecie przydzielić mu punkty umiejętności nabyte podczas gry inną postacią. Punkty nie są wspólnie wydawane: inwestując w jednego bohatera nadal posiadacie tyle samo punktów do rozdysponowania u każdego z pozostałych.