Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Car Mechanic Simulator 2021 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Car Mechanic Simulator 2021 - poradnik do gry

Car Mechanic Simulator 2021 - poradnik do gry

Łooo panie Car Mechanic Simulator 2021 poradnik i solucja to kompletny opis przejścia oraz najlepsze porady na start oraz porady do kariery, napraw, diagnostyki, umiejętności i pieniędzy. Opisujemy wszystkie lokacje, wszystkie samochody, trofea, wymagania sprzętowe.

Nasz poradnik do gry Car Mechanic Simulator 2021 jest rozbudowanym kompendium wiedzy o najnowszej odsłonie tej popularnej serii symulatorów o naprawianiu samochodów. Dzięki naszym poradom dowiecie się, jak najlepiej rozpocząć karierę mechanika samochodowego i jakich błędów nie popełniać na początku. Pokazujemy, jak wykonać podstawowe naprawy i czynności diagnostyczne.

W poradniku opisujemy wszystkie lokacje dostępne w grze oraz wyposażenie warsztatu. Podpowiadamy, jak zacząć rozgrywkę, jakie umiejętności odblokować na początku i jak uniknąć bankructwa w ciągu pierwszych godzin z grą. Znajdziecie tu także pełną listę samochodów dostępnych w grze i opis zleceń fabularnych.

Istotną częścią poradnika jest dział FAQ. Znajdziecie w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wyjaśnienie kilku najczęściej napotykanych problemów. Wskazujemy, co robić, gdy zakończenie naprawy blokuje jakaś niewykryta bądź niewymieniona część. Podpowiadamy też, jak postępować w razie wyczerpania się pieniędzy na zakup niezbędnych do naprawy części.

Ostatnim działem poradnika jest Aneks, w którym opisujemy podstawy sterowania, wymagania sprzętowe dla komputerów PC, dostępne edycje gry, a także listę trofeów do zdobycia.

Car Mechanic Simulator 2021: Szybkie porady na start

Na początek zapoznajcie z naszymi szybkimi poradami na start. Pozwolą Wam one rozpocząć rozgrywkę w Car Mechanic Simulator 2021 bez popełniania podstawowych błędów i prawdopodobnie uniknąć rozpoczynania gry od nowa.

 1. Normalny poziom trudności jest optymalny na początek. Przy Łatwym wszystkie zepsute części są od razu wykryte, co znacznie zmniejsza wyzwanie, z kolei poziom Ekspert ukrywa obrys części i lokalizację wszelkich śrubek, co znacznie utrudnia naprawy.
 2. Przed naprawą dokonajcie wizualnej inspekcji samochodu. Dzięki temu wiele części do naprawy od razu zostanie wykryte. Inspekcja dodaje też punkty doświadczenia.
 3. Jak najszybciej zakupcie tablet, który pozwala kupować części bez konieczności wędrowania do blatu z komputerem.
 4. Na początku wstrzymajcie się z droższymi inwestycjami w rozbudowę obiektów wokół warsztatu. Starajcie się mieć zawsze co najmniej kilka tysięcy kredytów przed rozpoczęciem zlecenia fabularnego, by mieć za co kupić potrzebne części.
 5. Kupując opony zawsze pamiętajcie o wybraniu właściwego profilu, szerokości i średnicy dla posiadanej felgi.
 6. Wymieniając płyny eksploatacyjne pamiętajcie, by zawsze opróżnić zbiorniki przed nalaniem nowego - inaczej zapłacicie dodatkową kwotę. Wyjątkiem jest płyn do spryskiwaczy, który można dolewać.
 7. Części wymagające wymiany dodawajcie do listy zakupowej, by szybko odnaleźć daną rzecz w sklepie.
 8. Przy pierwszym kontakcie z grą warto koncentrować się na naprawie jednego problemu na raz, np. przednie klocki hamulcowe i dopiero po naprawie i wyczyszczeniu listy zakupowej przechodzić do następnej sekcji samochodu. Unikajcie na początku rozkręcania całego samochodu od razu.

Więcej przydatnych porad znajdziecie na osobnej stronie: Porady na start.

Car Mechanic Simulator 2021: Podstawy

Dział Podstawy przedstawia najważniejsze elementy gry Car Mechanic Simulator 2021. Znajdziecie tutaj opis podstawowych mechanik w grze oraz szczegóły na temat rozwoju umiejętności postaci i rozbudowywania warsztatu.

 1. Interfejs
 2. Rodzaje zleceń
 3. Diagnostyka usterek
 4. Wymiana części
 5. Wyposażenie warsztatu
 6. Umiejętności postaci i rozbudowa warsztatu

Car Mechanic Simulator 2021: FAQ - mam problem i szukam odpowiedzi

W sekcji FAQ podpowiadamy rozwiązania najczęstszych problemów w czasie rozgrywki w Car Mechanic Simulator 2021 i odpowiadamy na pytania, jakie mogą pojawić się podczas rozgrywki. Dowiecie się tu, jak postępować w przypadku braku kredytów, jak zlokalizować nieznaną część i jak wgrać swoją muzykę do gry.

 1. Własna muzyka z radia - jak wgrać?
 2. Demo - czy jest?
 3. Niewykryta część - co robić?
 4. Brak kredytów na dokończenie zlecenia - co robić?
 5. Płyny eksploatacyjne - jak opróżnić?
 6. Tuleja gumowa - gdzie jest?
 7. Samochody - jak kupić?
 8. Samochody - jak sprzedać?
 9. Prowadzenie samochodu - gdzie i jak można?
 10. Zlecenie - jak zakończyć?

Car Mechanic Simulator 2021: Naprawa samochodu

W rozdziale Naprawa samochodu poradnika do gry Car Mechanic Simulator 2021 zawarliśmy opis i instrukcję wymiany podstawowych podzespołów w samochodzie. Dowiecie się tutaj, jak prawidłowo wymienić płyny eksploatacyjne, opony, zawieszenie rozrząd oraz jak naprawiać części.

 1. Wymiana płynów
 2. Wymiana rozrządu
 3. Wymiana opon
 4. Naprawa skrzyni biegów
 5. Pozostałe usterki
 6. Naprawa części

Car Mechanic Simulator 2021: Wszystkie lokacje

Dział lokacje zawiera miejsca na mapie na mapie świata, która można odwiedzać i co można w nich robić. Opisujemy, jak kupować samochody w salonie i na aukcjach, co można robić na złomowiskach i w opuszczonych stodołach.

 1. Parking
 2. Garaż
 3. Dom aukcyjny
 4. Tor testowy
 5. Tor wyścigowy
 6. Aukcje
 7. Złomowisko
 8. Salon samochodowy
 9. Stodoły
 10. Długa prosta

Car Mechanic Simulator 2021: Wszystkie samochody

W tym rozdziale poradnika do gry Car Mechanic Simulator 2021 zawarliśmy listę wszystkich pojazdów w grze. Oprócz ich fikcyjnych nazw podpowiadamy na jakim prawdziwym modelu i marce są oparte.

W przygotowaniu.

Car Mechanic Simulator 2021: Wszystkie zadania fabularne

W tej sekcji poradnika Car Mechanic Simulator 2021 znajdziecie opisy zleceń fabularnych. Przedstawiamy listę części wymaganych do ukończenia każdej naprawy.

W przygotowaniu.

Car Mechanic Simulator 2021: Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania sprzętowe Car Mechanic Simulator 2021:

 1. Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza
 4. Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 5. System: Windows 8.1/10 64-bit

Więcej na ten temat znajdziecie na osobnej stronie naszego poradnika: Wymagania sprzętowe.

Car Mechanic Simulator 2021: Edycje gry

Gra Car Mechanic Simulator 2021 dostępna jest w standardowej wersji cyfrowej. Dodatkowo w dniu premiery do opcjonalnego zakupu są dwa rozszerzenia DLC:

 1. Nissan DLC - dodający samochody tej marki
 2. Electric Car DLC - dodający samochody z napędem elektrycznym i zestawy nowych części do nich

Informacje o Car Mechanic Simulator 2021 - poradnik do gry

Autor : Dariusz DM Matusiak

Ostatnia aktualizacja : 13 sierpnia 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.