Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Destruction AllStars: Długość gry Destruction AllStars poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2021

Na tej stronie poradnika do gry Destruction AllStars znajdziesz informacje jak długo średnio trwa pojedyncze starcie. Przygotowaliśmy też informacje ile czasu potrzeba do odblokowania platynowego trofeum w Destruction AllStars.

1 - Destruction AllStars: Długość gry - Destruction AllStars - poradnik do gry
  1. W większości przypadków pojedynczy mecz trwa 5-6 minut. Jeśli grasz w trybie multiplayer, to do wyniku tego należy doliczyć też czas poświęcony na matchmaking. Przebiega on jednak przeważnie bardzo sprawnie i całość nie powinna zająć więcej niż około 1 minuty. Destruction AllStars jest dobrą grą do rozgrywania krótkich, kilkunastominutowych sesji. Nie musisz przystępować do żadnych serii starć i po każdym rozegranym meczu możesz wyjść z gry nie tracąc żadnych postępów.
  2. Mecze w trybie Strefa (Gridfall) mogą być zdecydowanie krótsze i wynika to z ich specyficznych założeń. Do zakończenia meczu "po twojej stronie" może dojść jeśli zostaniesz przedwcześnie wyeliminowany lub spadniesz w przepaść i nie będziesz miał żadnych dodatkowych żyć / respawnów w zapasie. Mecz może też zakończyć się przed czasem jeśli wytypowany zostanie zwycięzca meczu przed upływem wyznaczonego limitu czasu. Ma to miejsce w co najmniej połowie rozgrywanych meczów.
  3. Zdobycie platynowego trofeum w Destruction AllStars może ci zająć około 30 godzin lub nawet więcej, gdyż niektóre trofea (m.in. to dotyczące wygrania w sumie 50 meczów w trybie multiplayer) wymagają wykazania się dość dużymi umiejętnościami. Zbyt częste przegrane czy nieudane próby zaliczania trofeów powiązanych z konkretnymi bohaterami mogą znacząco zwiększyć ilość czasu potrzebnego do zdobycia platyny.