Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Przedmioty wartościowe/Valuables - gdzie szukać? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do gry Valheim dowiesz się, gdzie szukać wartościowych przedmiotów (Valuables), które możesz sprzedać, by zdobyć Monety (Coins).

W momencie pisania niniejszego poradnika w grze Valheim możesz zdobyć kilka wartościowych przedmiotów: srebrne naszyjniki (Silver Necklace), Bursztyn (Amber), Bursztynowe perły (Amber Pearl) czy Rubiny (Ruby).

Wszystkie kosztowności można zdobyć eksplorując podziemne krypty, jak Burial Chambers w Czarnym Lesie (Black Forest) lub Sunken Crypts na bagnach (Swamps biome) - Valheim: Przedmioty wartościowe/Valuables - gdzie szukać? - Valheim - poradnik do gry

Wszystkie kosztowności można zdobyć eksplorując podziemne krypty, jak Burial Chambers w Czarnym Lesie (Black Forest) lub Sunken Crypts na bagnach (Swamps biome). Zanim jednak udasz się do tych miejsc, warto dobrze się uzbroić i zabrać zapas pożywienia, bo spotkasz tam naprawdę mocnych przeciwników.

Drugim sposobem na zebranie wartościowych przedmiotów jest szukanie zakopanych skarbów (Buried Tresure) - Valheim: Przedmioty wartościowe/Valuables - gdzie szukać? - Valheim - poradnik do gry

Drugim sposobem na zebranie wartościowych przedmiotów jest szukanie zakopanych skarbów (Buried Tresure). Jeśli nie wiesz, jak znaleźć zakopany skarb, przygotowaliśmy na ten temat osobną stronę w naszym poradniku.