Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Drewno szlachetne/Fine wood - skąd wziąć? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do gry Valheim dowiesz się skąd wziąć niezwykle cenny surowiec, Drewno szlachetne (Fine Wood).

Drewno szlachetne (Fine wood) to jeden z rodzajów drewna, jakie można zdobyć w grze Valheim. Zanim będziesz mógł ruszyć w las i wziąć się za wycinkę odpowiednich drzew, musisz stworzyć topór z brązu (Bronze Axe) - narzędzia z drewna lub kamienia nie zdadzą egzaminu.

Drewno szlachetne (Fine wood) pozyskuje się głównie ze ścinania brzóz (Birch) oraz dębów (Oak), które można znaleźć na obszarze łąk (Meadows biome) - Valheim: Drewno szlachetne/Fine wood - skąd wziąć? - Valheim - poradnik do gry

Drewno szlachetne (Fine wood) pozyskuje się głównie ze ścinania brzóz (Birch) oraz dębów (Oak), które można znaleźć na obszarze łąk (Meadows biome). Drugim sposobem na pozyskanie tego cennego surowca jest łupienie wraków statków, które można znaleźć w czarnym lesie (Black Forest).

Po zdobyciu Drewna szlachetnego natychmiast odblokujesz dostęp do nowych przedmiotów, które można wykonać z tego cennego surowca - Valheim: Drewno szlachetne/Fine wood - skąd wziąć? - Valheim - poradnik do gry

Po zdobyciu Drewna szlachetnego natychmiast odblokujesz dostęp do nowych przedmiotów, które można wykonać z tego cennego surowca. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że z wyrębu brzóz i dębów nie dostajesz jedynie Fine wood, ale również zwykłe drewno.