Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Starożytne nasiona - jak zdobyć? Valheim poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Valheim znajdziesz informacje, które pomogą Ci odkryć jak zdobyć Starożytne nasiona (Ancient Seed).

Gdzie znaleźć Starożytne nasiona?

Starożytne nasiona możesz zdobyć na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest walka z Brutalami i Znachorami Szarych Karłów (Greydwarf Brute i Greydwarf Shaman). Zabicie każdego przeciwnika tego typu, daje szansę, że pozostawi on po sobie poszukiwane nasiono. Istoty te występują powszechnie i łatwo je spotkać nawet nocą na łąkach.

Druga metoda wykorzystuje tzw - Valheim: Starożytne nasiona - jak zdobyć? - Valheim - poradnik do gry

Druga metoda wykorzystuje tzw. Spawnery. Są to charakterystyczne punkty emanujące fioletową łuną, przy których generują się określone typy przeciwników. Jeśli zniszczysz obiekt tego typu odpowiedzialny za pojawianie się Mrocznych Karłów, to otrzymasz Starożytne Nasiono.

Ostatnią metodą na jego zdobycie jest przeszukiwanie skrzyń znajdujących się w ruinach domów znajdujących się na mapie. Istnieje bowiem szansa na to, że w jednej z nich pojawi się nasiono.

Do czego potrzebne są starożytne nasiona?

Starożytne nasiona są potrzebne właściwie tylko w jednym momencie rozgrywki - do przywołania Starca (The Elder) będącego drugim bossem, jakiemu będziesz musiał stawić czoła.