Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Valheim - poradnik do gry

Valheim - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Valheim: Stos przedmiotów/surowców - jak rozdzielić? Valheim poradnik, porady

Z tej strony poradnika do gry Valheim dowiesz się, jak rozdzielić stos przedmiotów lub surowców, by móc skutecznie zarządzać swoimi zapasami.

Gra Valheim umożliwia Graczom rozdzielenie stosów przedmiotów lub surowców, które kumulują się w jednym miejscu w ekwipunku do momentu, aż jeden stos (stack) nie będzie pełen. Dzięki takiemu zabiegowi Gracz oszczędza sporo miejsca w ekwipunku, jednak czasem może być to niepraktyczne, jeśli np. na krótką eksplorację mapy chcesz zabrać tylko 5 sztuk ugotowanego mięsa, a nie aż 20 (pełen stos) lub trzymać przy sobie określoną ilość surowca.

W grze Valheim możesz łatwo rozdzielić przedmioty poprzez przytrzymanie Shift i kliknięcie LPM myszy w wybrany stos przedmiotów - Valheim: Stos przedmiotów/surowców - jak rozdzielić? - Valheim - poradnik do gry

W grze Valheim możesz łatwo rozdzielić przedmioty poprzez przytrzymanie Shift i kliknięcie LPM myszy w wybrany stos przedmiotów. Na ekranie pojawi się dodatkowe okno (Split stack), w którym przy pomocy suwaka możesz wybrać, jak przedmioty zostaną podzielone. Przed przystąpieniem do dzielenia przedmiotów warto zadbać o to, by w ekwipunku było chociaż jedno wolne miejsce.