Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Więzi rodzinne - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Ta strona solucji do gry Spider-Man Miles Morales opisuje misję Więzi rodzinne. Zadanie skupia się na walce z Prowlerem.

Lokacja: Upper West Side

Nagrody: 5000 PD

Aby przejść do tej misji musisz najpierw wykonać jakiekolwiek zadanie poboczne z aplikacji - Spider-Man Miles Morales: Więzi rodzinne - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Aby przejść do tej misji musisz najpierw wykonać jakiekolwiek zadanie poboczne z aplikacji. Następnie na mapie pokaże się znacznik, udaj się więc do Centrum naukowego w Upper West Side. Po drodze zostaniesz zaatakowany i uwięziony.

Po krótkim przerywniku filmowym rozpocznie się walka z Prowlerem. Jest on bardzo szybki, dodatkowo używa niewidzialności i rzuca granatami. Twój zmysł pająka będzie ci podpowiadał gdzie pojawi się przeciwnik. Bądź cały czas w ruchu, kontruj, rób uniki i używaj jadowitego ciosu aby ogłuszyć Prowlera i zadać mu serię ciosów. Gdy zadasz mu wystarczającą ilość obrażeń, uruchomi się drugi etap walki.

Na tym etapie uważaj na wypuszczane przez niego zielone wiązki płomienia - Spider-Man Miles Morales: Więzi rodzinne - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Na tym etapie uważaj na wypuszczane przez niego zielone wiązki płomienia. Ten atak zajmuje mu trochę czasu więc najlepiej jeśli wykonasz unik i doskoczysz do niego zadając mu cios od tyłu lub użyj jadowitego sprintu.

Jeśli potrzebujesz naładować swój pasek jadu, możesz nałożyć kamuflaż i prześlizgnąć się do jednego z pobliskich generatorów na ścianie. Z nich możesz pochłonąć trochę energii.

Na trzecim etapie walki Prowler co jakiś czas będzie wypuszczał hologramy - Spider-Man Miles Morales: Więzi rodzinne - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Na trzecim etapie walki Prowler co jakiś czas będzie wypuszczał hologramy. Nie są one jednak silne, kilka ciosów je powali. Możesz też użyć jadowitej rozwałki aby szybko pozbyć się wszystkich trzech. Likwiduj hologramy i atakuj głównego bossa. Zadaj mu dostateczną ilość obrażeń aby ukończyć misję.