Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: W pełnym zgiełku - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Poniższa strona zawiera opis przejścia misji W pełnym zgiełku w grze Spider-Man Miles Morales. W tym zadaniu odblokujesz przedmioty kolekcjonerskie - próbki dźwiękowe.

Lokacja: Hell's Kitchen

Nagrody: 5000 PD

Ta misja będzie dostępna dopiero po wykonaniu jakiejkolwiek aktywności pobocznej - Spider-Man Miles Morales: W pełnym zgiełku - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Ta misja będzie dostępna dopiero po wykonaniu jakiejkolwiek aktywności pobocznej. Przewiń w lewo po touchpadzie i wybierz jedno z dostępnych zadań w aplikacji. Po ukończeniu krótkiego wątku pobocznego zadzwoni Aaron. Spotkaj się z nim w wyznaczonym miejscu w Hell's Kitchen.

Podejdź do zielonego hologramu i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Odtworzysz nagranie. Twoim zadaniem jest zlezienie źródła pasującego do oryginalnej próbki. Przytrzymuj L2 i szukaj podobnego dźwięku. Możesz między innymi sprawdzić czy dźwięk pochodzi ze statku. Idź kawałek w prawo i skup uwagę na czerwonej boi. Wciśnij R3 aby nagrać próbkę.

Po krótkim przerywniku filmowym odblokujesz lokacje wszystkich próbek do odnalezienia (nowe przedmioty kolekcjonerskie), a następnie znajdziesz się w swoim pokoju. Wyjdź przez okno aby zakończyć misję.