Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Zanim opadnie kurtyna - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Niniejsza strona poradnika do Spider-Man Miles Morales omawia opis przejścia misji Zanim opadnie kurtyna. Znajdziesz tu sposób pozbycia się bariery na dachu teatru oraz lokalizację wszystkich generatorów potrzebnych do włączenia silosu z Nuformem.

Lokacja: Upper East Side

Nagrody: 5000 PD

Pozbycie się bariery

Podążaj za znacznikiem do teatru w Upper East Side - Spider-Man Miles Morales: Zanim opadnie kurtyna - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Podążaj za znacznikiem do teatru w Upper East Side. Na dachu budynku znajdziesz wejście zabezpieczone barierą elektryczną. Przeskanuj otoczenie aby odnaleźć trzy generatory, które musisz wyłączyć. Dwa generatory znajdziesz na pobliskich dachach, jeden zaś na placu przed budynkiem.

Każdy z nich będzie chroniony przez grupę członków Undergroundu. Pokonaj ich po cichu lub w otwartej walce. Gdy prąd zostanie odcięty wróć na dach teatru i użyj Jadowitej rozwałki aby wejść do środka.

Użyj L1+R1 na zębatce a następnie szybko wystrzel (R1) w jej kierunku kilka pajęczych pocisków aby podnieść szyb windy i przedostać się do następnego pomieszczenia - Spider-Man Miles Morales: Zanim opadnie kurtyna - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Użyj L1+R1 na zębatce a następnie szybko wystrzel (R1) w jej kierunku kilka pajęczych pocisków aby podnieść szyb windy i przedostać się do następnego pomieszczenia. Podejdź do silosu i zbadaj komputer. Miles będzie musiał podłączyć prąd aby sprawdzić co znajduje się w środku.

W tym celu włącz cztery pobliskie generatory. Koło każdego generatora odnajdziesz wskazówki dotyczące działalności Phin w Undergroundzie.

Włączenie generatorów

Udaj się na balkon - Spider-Man Miles Morales: Zanim opadnie kurtyna - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Udaj się na balkon. Użyj Jadowitego ciosu (L1+kwadrat) aby rozwalić ścianę z graffiti a następnie Jadowitej rozwałki aby roztrzaskać podłogę. Włącz generator.

Wciśnij R3 i znajdź mechanizm sterujący obrazem - Spider-Man Miles Morales: Zanim opadnie kurtyna - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Wciśnij R3 i znajdź mechanizm sterujący obrazem. Tak jak w przypadku zębatki użyj wpierw L1+R1 aby uruchomić a potem szybko wystrzel kilka ładunków (R2) aby podnieść obraz. Zejdź na dół i włącz generator.

Nie jest on niestety powiązany bezpośrednio do kabli - Spider-Man Miles Morales: Zanim opadnie kurtyna - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Nie jest on niestety powiązany bezpośrednio do kabli. Przytrzymaj L2 i wyceluj w przekaźnik a następnie połącz go z generatorem. Przeskanuj otoczenie i podłącz dwa kolejne generatory. Wróć do komputera i obejrzyj kolejny przerywnik filmowy.

Po ukończonej walce Miles zacznie ścigać Phin - Spider-Man Miles Morales: Zanim opadnie kurtyna - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po ukończonej walce Miles zacznie ścigać Phin. Podczas pościgu uważaj na jej pociski i wykonuj uniki gdy twoja głowa będzie się świecić na czerwono. W pewnym momencie zaczniesz biec w górę po budynku. Co jakiś czas Phin wystrzeli w twoim kierunku pułapki. Omijaj je lub przeskakuj nad nimi. Po dotarciu na dach wieżowca obejrzy ostatnią cutscenkę i zakończ misję.