Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Tinkerer - boss, jak pokonać? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Ostatniego Bossa w grze Spider-Man Miles Morales spotkasz w 17 misji głównej - Bitwa o Harlem (The Battle for Harlem). Tinkerer posiada wiele broni, unikalnych ciosów i gadżetów. Na tej stronie znajdziesz przydatne wskazówki jak wygrać ten pojedynek.

Tinkerer, a - Spider-Man Miles Morales: Tinkerer - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Tinkerer, a.k.a. Phin Mason to wieloletnia przyjaciółka Milesa. Gdy ich drogi się rozeszły została przywódczynią grupy Underground, która toczy wojnę z korporacją Roxxon. Potrafi używać potężnej programowalnej materii, która zasila jej liczne bronie oraz pancerz.

Tinkerer po raz pierwszy pojawił się w "The Amazing Spider-Man vol. 1" #2 w 1963r, którego oryginalną tożsamością był Phineas Mason. Kobieca wersja Tinkerer została stworzona na potrzeby gry, z pewnymi inspiracjami od Ultimate Tinkerer, znanego również jako Elijah Stern, z komiksu "Ultimate Spider-Man vol. 1" #90 z 2006r.

Tinkerer posiada całą technologię Undergroundu - Spider-Man Miles Morales: Tinkerer - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Tinkerer posiada całą technologię Undergroundu. Oznacza to, że może dowolnie zmieniać zbroję na ochronne rękawice lub tarczę, wyposażyć się w przeróżne bronie i wykorzystywać wszystkie style walki jakimi dysponują członkowie Undergroundu.

Ochronne rękawice rozbijaj przy pomocy Jadowitego Ciosu i wykorzystuj idealne uniki gdy Phin będzie do ciebie doskakiwać aby szybko zaatakowaćod tyłu. Gdy zaopatrzy się w miecz będzie mogła wykonywać ataki z dużej odległości. Uważaj na nie, gdyż zadają sporo obrażeń i niwelują twoje Jadowite Ciosy.

Jeśli Tinkerer wyzwoli fioletowy szeroki pierścień szybko odskocz, w przeciwnym wypadku zostaniesz złapany w potężną falę uderzeniową. Idealnym unikiem spowolnisz na chwilę czas, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać Jadowity Sprint aby natychmiast zaatakować Tinkerer. Gdy będzie ogłuszona, kontynuuj serią ciosów lub specjalnymi zdolnościami. Gdy ponownie wstanie, bądź gotowy na jej nadchodzące kontrataki.

Kiedy reaktor zacznie pulsować rozpocznie się drugi etap walki na dachu wieżowca - Spider-Man Miles Morales: Tinkerer - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Kiedy reaktor zacznie pulsować rozpocznie się drugi etap walki na dachu wieżowca. Ataki Tinkerer staną się agresywniejsze. Gdy odskoczy od ciebie zacznie ładować wyrzutnię rakiet. Unikaj fioletowych promieni, wykonuj Jadowity Sprint w jej stronę i zaatakuj w odpowiednim momencie. Jeśli podbiegniesz do niej zbyt późno, Tinkerer podskoczy do góry i wytworzy potężną falę uderzeniową.

Czasem podczas twoich ataków, Phin osłoni się tarczą i wykona kontratak po czym wyrzuci w twoją stronę pułapki (bolas). Jeśli zostaniesz w nie złapany, poczekaj aż Tinkerer wyciągnie miecz. Gdy się nim zamachnie, szybko wciskaj kwadrat aby uwolnić się z pułapki i zrób unik. Jej miecz utknie w ziemi, tym samym wystawiając ją na twoje ataki.

W kolejnej fazie walki wrócisz na niższy poziom budynku - Spider-Man Miles Morales: Tinkerer - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

W kolejnej fazie walki wrócisz na niższy poziom budynku. Tinkerer wytworzy kilka dział laserowych, które będą strzelać w twoją stronę. Uważaj na płonące kratery, które na jakiś czas będą niwelować twoje jadowite zdolności.

Podchodź do dział laserowych, złap je (L1+R1) i rzucaj nimi w Phin aby zadać jej jak najwięcej obrażeń, kontynuuj ataki Jadowitym Sprintem i serią ciosów, lub użyj kamuflażu aby się do niej zbliżyć.

Po kolejnym przerywniku filmowym znajdziesz się w ostatniej fazie walki - Spider-Man Miles Morales: Tinkerer - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Po kolejnym przerywniku filmowym znajdziesz się w ostatniej fazie walki. Tym razem twój przeciwnik zacznie wysyłać w twoją stronę rzędy pił. W dalszym ciągu będzie używać pułapek i różnych broni. Atakuj ją kilkoma uderzeniami i szybko się od niej oddal.

Gdy zadasz jej wystarczającą ilość obrażeń, Tinkerer zacznie rzucać cię na drugą stronę pokoju. Unikaj fal ostrzy i poczekaj, aż nad jej głową pojawi się trójkąt, to znak że przeciwnik słabnie. Wykonuj ostateczne ataki, aby ją powalić.