Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Rhino - boss, jak pokonać? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Podczas pierwszej misji Szykuj Wyszutnie Sieci (Hold Onto Your Web-Shooters) w grze Spider-Man Miles Morales, główny bohater będzie musiał stoczyć walkę z pierwszym bossem - Rhino. Podczas tej potyczki Miles odblokuje jedną z najważniejszych zdolności - Jadowity Cios (Venom Punch).

Aleksei Sytsevich, znany bardziej pod pseudonimem Rhino, to powracający antagonista w serii Spider-Man - Spider-Man Miles Morales: Rhino - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Aleksei Sytsevich, znany bardziej pod pseudonimem Rhino, to powracający antagonista w serii Spider-Man. Po latach spędzonych w więzieniu zostaje uwolniony przez Dr Octopus i staje się częścią grupy superprzestępców, Sinister Six, w głównym wątku fabularnym pierwszej części gry.

Na stronach komiksu Rhino zadebiutował w 1966r w "The Amazing Spider-Man" #41.

Na początku bitwy Miles odblokuje swoją pierwszą, nową zdolność - Jadowity Cios - Spider-Man Miles Morales: Rhino - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Na początku bitwy Miles odblokuje swoją pierwszą, nową zdolność - Jadowity Cios. Będąc w bezpiecznej odległości od Rhino wciśnij L1+kwadrat aby wyzwolić moc jadu i ogłuszyć go. Kontynuuj atak serią ciosów aby zadać mu jak najwięcej obrażeń.

Twoje podstawowe ataki mogą na nic się nie zdać, ładuj więc swój pasek jadu poprzez uniki. Idealny unik (wciśnięcie kółka w ostatniej chwili, gdy zmysły pajęcze świecą się na czerwono) spowoduje tymczasową niewrażliwość na ciosy oraz na krótko spowolni czas. Używaj Jadowitego Ciosu aż odblokujesz wykończenie, wtedy nad głową Rhino pojawi się kółko + trójkąt. Po kilku takich ciosach rozpocznie się drugi etap walki.

Rhino zacznie używać ataków szarżą, wykonując uniki w odpowiednim momencie możesz wskoczyć na jego plecy i skierować go na skrzynki elektryczne, aby na chwilę go ogłuszyć, co uczyni go podatnym na serię ciosów - Spider-Man Miles Morales: Rhino - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Rhino zacznie używać ataków szarżą, wykonując uniki w odpowiednim momencie możesz wskoczyć na jego plecy i skierować go na skrzynki elektryczne, aby na chwilę go ogłuszyć, co uczyni go podatnym na serię ciosów.

Uważaj na jego tupnięcia, skoki, szarże i rzucanie przedmiotami. Ładuj swój pasek jadu, atakuj go Jadowitym Ciosem lub wskakuj na plecy, aż zadasz mu ostateczne uderzenie.