Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Poziomy trudności Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Marvel's Spider-Man Miles Morales zawiera informacje dotyczące wszystkich 4 poziomów trudności dostępnych w grze.

W grze są następujące poziomy trudności do wyboru:

  1. Przyjazna okolica to najłatwiejszy tryb trudności i przeznaczony jest dla graczy, którzy preferują minimalne wyzwanie w walce. Przeciwnicy nie będą przerywać twoich serii, są mało agresywni, zadają najmniejsze obrażenia oraz posiadają niewielką ilość punktów życia.
  2. Miło jest drugim najłatwiejszym poziomem trudności. Przeznaczony jest dla graczy, którzy chcą cieszyć się opowieścią i lubią, gdy walka nie jest zbyt trudna. Przeciwnicy zadają nieco więcej obrażeń niż w trybie Przyjazna okolica, są bardziej agresywni oraz posiadają więcej punktów życia.
  3. Niesamowicie to domyślne ustawienie w grze, przeznaczone dla graczy, którzy lubią wyważoną rozgrywkę. Wszystkie statystyki przeciwników są na normalnym poziomie.
  4. Wspaniale jest najwyższym ustawieniem trudności. W tym trybie na gracza czeka trudna walka. Wrogowie będą silniejsi i bardziej agresywni oraz posiadają najwięcej punktów życia.
  5. Mega, ten poziom zostanie odblokowany przy rozpoczęciu Nowej Gry+. To ustawienie przeznaczone jest dla doświadczonych graczy, którzy lubią naprawdę trudną rozgrywkę.