Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Wyrzutnie Sieci - lista modyfikacji Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do Spider-Man Miles Morales znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące gadżetu o nazwie Wyrzutnie Sieci (Web-shooters). Poznasz wszystkie dostępne modyfikacje do wykupienia oraz dowiesz się do czego mogą się przydać pajęcze pociski.

Dostęp do zakładki Gadżety w menu gry otrzymasz po ukończeniu 2 misji głównej - Prezent pożegnalny (Parting gift) - Spider-Man Miles Morales: Wyrzutnie Sieci - lista modyfikacji - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Dostęp do zakładki "Gadżety" w menu gry otrzymasz po ukończeniu 2 misji głównej - Prezent pożegnalny (Parting gift). Wyrzutnie Sieci są podstawowym wyposażeniem Milesa, z jakim zaczynasz grę.

Wyrzutnie Sieci mają wiele zastosowań. Podczas walki strzel kilkakrotnie w stronę przeciwnika, aby związać go pajęczyną i na chwilę unieruchomić. Możesz wtedy z łatwością atakować bezbronnego wroga lub zająć się pozostałymi rywalami. Jeśli przeciwnik stoi przy ścianie wystrzelenie sieci spowoduje przyklejenie go do niej.

Gdy jesteś poza zasięgiem wzroku wrogów lub masz nałożony kamuflaż, możesz skorzystać z Wyrzutni Sieci aby przyciągnąć ich uwagę. Wyceluj (przytrzymuj L2) i wystrzel (R1) pocisk w podłogę lub obiekt stojący obok nich, sprawdzą wtedy źródło hałasu. Jest to bardzo przydatne w przypadku gdy większa grupa wrogów stoi razem, zaczną się wtedy rozchodzić i patrolować teren.

Wyrzutnie Sieci służą również do blokowania urządzeń typu zębatka, z tą czynnością spotkasz się wielokrotnie w grze - Spider-Man Miles Morales: Wyrzutnie Sieci - lista modyfikacji - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Wyrzutnie Sieci służą również do blokowania urządzeń typu zębatka, z tą czynnością spotkasz się wielokrotnie w grze. Wciśnij i przytrzymuj L1+R1 aby szarpnąć za zębatkę, następnie wyceluj (przytrzymuj L2) w środek urządzenia i szybko wystrzel kilka pocisków (R1) w jej stronę.

Za zdobywane żetony aktywności oraz zbierane części możesz wykupić 4 dostępne modyfikacje:

Zwiększona pojemność I (Increased Capacity I)

Wymagania:

  1. 8 żetonów aktywności

Zwiększa maksymalny zapas amunicji wyrzutni sieci o 2.

Ulepszony czas ładowania (Improved Recharge Time)

Wymagania:

  1. 4 poziom
  2. 10 żetonów aktywności

Amunicja wyrzutni sieci odnawia się szybciej.

Sieciobomba (Web bomb)

Wymagania:

  1. 6 poziom
  2. 12 żetonów aktywności
  3. 1 część

Przyszpilenie siecią przeciwnika ogłuszonego jadem do ziemi lub ściany zamienia go w sieciobombę, która następnie wybucha i oplątuje siecią pobliskich wrogów.

Zwiększona pojemność II (Increased Capacity II)

Wymagania:

  1. 21 poziom
  2. 16 żetonów aktywności
  3. 2 części
  4. Rozpoczęcie Nowej Gry+

Zwiększa maksymalny zapas amunicji wyrzutni sieci o 2.