Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Ma zryw ta fura - trofeum, jak zdobyć Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Mafia Definitive Edition znajdziesz szczegółowy opis odblokowania osiągnięcia Ma zryw ta fura - That Motor Can Move. Trofeum to przyznawane jest za rozpędzenie się do 50 mil na godzinę pojazdem Bolt Ace. Poniżej prezentujemy idealne miejsce do powalczenia o zdobycie trofeum.

Najlepsza misja do powalczenia o to trofeum to Fair play - Mafia Definitive Edition: Ma zryw ta fura - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Najlepsza misja do powalczenia o to trofeum to Fair play. Rozgrywa się ona nocną porą, dzięki czemu ruch uliczny jest znacznie mniejszy, a na dodatek jej początkowa część gwarantuje swobodę wyboru pojazdu. Po rozmowie z Ralphem możesz po raz pierwszy w ramach głównej fabuły skorzystać z garażu. Wybierz z niego pojazd Bolt Ace, czyli jeden z najwolniejszych samochodów w grze.

Nie jedź zgodnie z celem misji na tor wyścigowy, tylko zamiast tego zdecyduj się na przejazd trasą zaznaczoną na powyższym obrazku - Mafia Definitive Edition: Ma zryw ta fura - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Nie jedź zgodnie z celem misji na tor wyścigowy, tylko zamiast tego zdecyduj się na przejazd trasą zaznaczoną na powyższym obrazku. Zakłada ona skręcenie na wschód i kierowanie się w stronę tunelu West River Tunnel.

W trakcie przejazdu jedź centralnymi torami tramwajowymi i unikaj zwalniania oraz zderzania się z tramwajami i pojazdami - Mafia Definitive Edition: Ma zryw ta fura - trofeum, jak zdobyć - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W trakcie przejazdu jedź centralnymi torami tramwajowymi i unikaj zwalniania oraz zderzania się z tramwajami i pojazdami.

Skręć nieznacznie w prawo w stronę tunelu. Jest to zjazd, dzięki czemu auto Bolt Ace może rozpędzić się do prędkości przekraczającej maksymalną. Powinno to wystarczyć do zdobycia trofeum.