Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Ori and the Will of the Wisps - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Ori and the Will of the Wisps - poradnik do gry

Ori and the Will of the Wisps - poradnik do gry

Skacz razem z nami! Ori and the Will of the Wisps poradnik, solucja to najlepsze porady i tipy. Triki, sztuczki, sekrety i znajdźki - tu znajdziesz najważniejsze wskazówki, a do tego wymagania sprzętowe i opis sterowania.

Poniższy poradnik do Ori and the Will of the Wisps stanowi kompletny zbiór informacji o produkcji od Moon Studios. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje, które pomogą ci pomyślnie ukończyć tytuł.

Ori and the Will of the Wisps stanowi drugą odsłonę serii gier typu metroidvania. W czasie przygody wcielisz się w tytułowego duszka i ruszysz na podbój lasu Nibel.

Na ten moment solucja zawiera informacje, opracowane w oparciu o materiały przedpremierowe. Znajdziesz tutaj rozdziały, które mówią między innymi o mechanice walki oraz eksploracji świata przedstawionego w grze.

Po ukazaniu się pełnej wersji Ori and the Will of the Wisps, poradnik ulegnie rozbudowie. Wówczas znajdziesz w nim między innymi opis przejścia całej produkcji, porady na start oraz omówienie najważniejszych mechanik rozgrywki.

Poradnik powstał w oparciu o materiały prasowe udostępnione przez twórców i dystrybutorów. Treści mogą ulec zmianie.

Konstrukcja świata

Świat w Ori and the Will of the Wisps posiada konstrukcję zbliżoną do pierwszej części cyklu. Ponownie więc trafisz do ręcznie rysowanej krainy, ukazanej w perspektywie z boku. W porównaniu do poprzedniej odsłony serii zadbano o większą szczegółowość otoczenia oraz wrażenie trójwymiarowości lokacji. Postawiono również bardziej na wyrazistą kolorystykę.

Na jakie platformy trafi Ori and the Will of the Wisps?

Ori and the Will of the Wisps zadebiutuje równocześnie na komputerach osobistych oraz Xboksie One. Na ten moment nie przewidziane są wersje na Switcha i PlayStation 4.

Ori and the Will of the Wisps – Collector's Edition

Oprócz standardowego wydania Ori and the Will of the Wisps, wersja na Xboksa One posiada także edycję kolekcjonerską. W jej skład wchodzi: płyta z grą, steelbook, art book oraz ścieżkę dźwiękową.

1 - Ori and the Will of the Wisps - poradnik do gry

W przygotowaniu Ori and the Will of the Wisps - poradnik do gry

Poradnik do gry Ori and the Will of the Wisps jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Ori and the Will of the Wisps.