Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fall Guys - poradnik do gry

Fall Guys - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fall Guys: Długość gry - ile zajmuje przejście? Fall Guys poradnik, porady

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje jak długo średnio trwa pojedyncza gra w Fall Guys. Oprócz tego zawarliśmy informację ile czasu może zająć zdobycie wszystkich osiągnięć po to żeby odblokować platynowe trofeum.

1 - Fall Guys: Długość gry - ile zajmuje przejście? - Fall Guys - poradnik do gry
  1. W Fall Guys pojedyncza mini-gra zazwyczaj trwa kilka minut - przeważnie są to 2-3 minuty, choć niektóre gry mogą być nieco dłuższe. W wyjątkowych przypadkach może się też zdarzyć tak, że konkurencja zakończy się już po kilkudziesięciu sekundach.
  2. Rozegranie pojedynczego turnieju powinno ci zająć kilkanaście minut. Oczywiście jest to wartość przy założeniu, że uda się zakwalifikować we wszystkich rundach danego epizodu (przeważnie jest to 5 rund). Możesz zakończyć zmagania już po kilku minutach jeśli zostaniesz przedwcześnie eliminowany.
  3. Fall Guys to dobra propozycja gry do krótkich sesji. Możesz spędzić z grą kilkanaście lub kilkadziesiąt minut i bezproblemowo od niej odejść. Nie ma presji przeznaczania każdego dnia ogromnej ilości czasu na dokonywanie postepów w grze.
  4. W Fall of Guys stosunkowo wolno awansuje się na kolejne poziomy doświadczenia w ramach aktualnego sezonu. Nie jest to obowiązkowy temat, ale dzięki kolejnym awansom za darmo możesz otrzymywać nowe przedmioty kosmietyczne, a także Kudos i korony.
  5. Zdobycie platyny w Fall of Guys jest bardzo trudne i jednocześnie czasochłonne. Bądź gotowy na to, że z grą spędzisz co najmniej kilkadziesiąt godzin. Większość trudnych trofeów wymaga po prostu poświęcenia bardzo dużej ilości wolnego czasu na potrzeby grindu (np. po to żeby zakwalifikować się łącznie 500 razy), aczkolwiek jedno z najtrudniejszych osiągnięć dotyczy wygrania pięciu teleturniejów pod rząd. Wymusza ono dysponowanie świetnymi umiejętnościami i jednocześnie wykazanie się dużym szczęściem przy losowaniach mini-gier i członków drużyny.