Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fall Guys - poradnik do gry

Fall Guys - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fall Guys: Zmiana wyglądu postaci Fall Guys poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Fall Guys znajdziesz informacje jak zmienić wygląd bohatera dzięki skorzystaniu ze strojów i mniejszych przedmiotów kosmetycznych. Dowiesz się również czy zmiana stroju na wpływ na sposób prowadzenia gry.

Jak zmieniać wygląd i ustawiać emotki?

Wszystkie opcje dotyczące zmiany wyglądu postaci oraz jej animacji znajdują się w zakładce Customiser w menu głównym - Fall Guys: Zmiana wyglądu postaci - Fall Guys - poradnik do gry

Wszystkie opcje dotyczące zmiany wyglądu postaci oraz jej animacji znajdują się w zakładce Customiser w menu głównym:

  1. Opcja Outfits dotyczy zmiany wyglądu różnych części ciała bohatera, a także zakładania różnych strojów.
  2. Opcja Theatrics dotyczy ustawiania aktywnych emotek, czyli drobnych animacji aktywowanych wciskaniem odpowiednich przycisków. Dodatkowo możesz ustawić tzw. celebrację, czyli animację odgrywaną po wygraniu turnieju.
Opcje zmiany wyglądu postaci podzielone są na 5 głównych kategorii - Fall Guys: Zmiana wyglądu postaci - Fall Guys - poradnik do gry

Opcje zmiany wyglądu postaci podzielone są na 5 głównych kategorii:

  1. Colour - Jest to kolor skóry bohatera. Możesz wybierać pomiędzy dwukolorowymi "malowaniami".
  2. Pattern - Jest to wzór na ciele bohatera, np. fale albo serduszka. Wykorzystuje on dwa kolory wybrane w poprzedniej zakładce.
  3. Face - Jest to wybór twarzy bohatera.
  4. Upper - Jest to strój zakładany na górną część ciała postaci, np. strój hotdoga albo dinozaura. Nie jest to obowiązkowa pozycja - możesz rozgrywać kolejne gry bez stroju.
  5. Lower - Jest to strój zakładany na dolną część ciała postaci, np. unikalne buty, spodnie czy ogon. Także i ta pozycja nie jest obowiązkowa.

Czy wygląd bohatera wpływa na grę?

Nie, żaden strój nie zmienia statystyk sterowanej postaci. Rozgrywka nie stanie sią nagle ani łatwiejsza ani trudniejsza. Unikalny strój może ci oczywiście pomagać ci w wyróżnianiu się na tle innych graczy, przy czym jest to zmiana wyłącznie o charakterze wizualnym.