Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fall Guys - poradnik do gry

Fall Guys - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fall Guys: Waluty w grze Fall Guys poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Fall Guys znajdziesz informacje na temat głównych rodzajów walut w grze. Dowiesz się jak gromadzić Kudos, jak zdobywać korony oraz na co można wydawać Kudos i korony.

Kudos - pozyskiwanie

Kudos to główna waluta w Fall Guys - Fall Guys: Waluty w grze - Fall Guys - poradnik do gry

Kudos to główna waluta w Fall Guys. Są trzy sposoby pozyskiwania Kudos:

1) Nagrody za uczestnictwo w teleturniejach. Im więcej gier w obrębie danego turnieju zdołałeś przetrwać, tym więcej Kudos zostanie ci przyznane.

Uwaga - Zdobyte w poprzednich rundach Kudos przepadną jeśli w trakcie zaliczania teleturnieju straciłeś połączenie z serwerami.

2) Nagrody za awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia - Fall Guys: Waluty w grze - Fall Guys - poradnik do gry

2) Nagrody za awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia. Kolejne awanse mają miejsce dzięki gromadzeniu punktów sławy (Fame) przyznawanych za rozgrywanie gier. Kudos mogą być nagrodami za osiąganie niektórych poziomów.

3) Kupowanie za prawdziwe pieniądze - Fall Guys: Waluty w grze - Fall Guys - poradnik do gry

3) Kupowanie za prawdziwe pieniądze. Temat ten kompleksowo opisaliśmy na stronie Mikrotransakcje i płatne dodatki - czy są w grze?. Nie polecamy tej metody, gdyż nawet jeśli słabiej będziesz sobie radził to i tak za każdy rozegrany turniej otrzymasz trochę Kudos.

Korony - pozyskiwanie

Korony (Crowns) to dodatkowa waluta i nie można ich zdobywać dzięki mikrotransakcjom - Fall Guys: Waluty w grze - Fall Guys - poradnik do gry

Korony (Crowns) to dodatkowa waluta i nie można ich zdobywać dzięki mikrotransakcjom. Są dwa główne sposoby pozyskiwania koron:

1) Wygrywanie teleturniejów - Korona przyznawana jest tylko temu graczowi, który zajął pierwsze miejsce.

2) Nagrody za awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia - Fall Guys: Waluty w grze - Fall Guys - poradnik do gry

2) Nagrody za awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia. Kolejne awanse mają miejsce dzięki gromadzeniu punktów sławy (Fame) przyznawanych za rozgrywanie gier. Korony mogą być nagrodami za osiąganie niektórych poziomów.

Kudos i korony - wydawanie

Kudos i korony wydaje się w tym samym miejscu - w sklepie gry - Fall Guys: Waluty w grze - Fall Guys - poradnik do gry

Kudos i korony wydaje się w tym samym miejscu - w sklepie gry. Różne przedmioty wymagają poświęcenia określonej liczby kudos, bądź też jednej lub kilku koron.

Oferta sklepu regularnie zmienia się. Jeśli nie widzisz nic ciekawego, to warto poczekać na nowe przedmioty. Możesz też obejrzeć każdy przedmiot przed zakupem.

Ważną informacją jest to, że wszystkie rzeczy kupowane za Kudos i korony to przedmioty kosmetyczne. Nie możesz kupować w grze żadnych przedmiotów, które wpływałyby na sposób prowadzenia gry i zwiększały twoje szanse wygrywania teleturniejów.