Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Patch 1.22.0 - ile zajmuje, jak pobrać, co się zmieniło? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat aktualizacji 1.22.0 związanej z Sezonem 4, która została wprowadzona do Call of Duty Warzone w dniu 10 czerwca 2020 roku.

Aktualizacja 1.22.0 w Warzone została prowadzona do gry wraz z 4 Sezonem, czyli 10 czerwca 2020 roku. Jak zwykle w przypadku tak dużej aktualizacji, do gry Call of Duty Warzone wprowadzono bardzo dużo nowego contentu - usprawnienia rozgrywki, naprawa znanych błędów, dodano nowych operatorów, nowy tryb rozgrywki, nowe przedmioty kosmetyczne i Battle Pass.

Patch 1.22.0 - ile GB?

Aktualizacja 1.22.0 do Warzone, która wprowadza do gry Sezon 4 waży aż 45 GB, dlatego musisz przygotować odpowiednio dużo miejsca na dysku i zadbać o stabilne połączenie z Internetem. Na szczęście po pobraniu tak dużego pliku zostanie on przetworzony i skompresowany i po instalacji zajmie tylko 4 GB dodatkowego miejsca na dysku.

Aktualizacja Warzone - jak najszybciej pobrać?

Aktualizacje do Warzone są niezwykle duże i często zdarza się, że patche w ogóle nie chcą się pobierać lub ściągają się z prędkością od 100 do 200kb/s. Pobranie ponad 40GB z taką prędkością zajmuje wieczność, ale można nieco oszukać serwery i zwiększyć prędkość pobierania! Jeśli chcesz zwiększyć prędkość pobierania aktualizacji w Warzone spróbuj poniższych instrukcji:

  1. Spróbuj zmienić region w kliencie gry np. z Europy na Amerykę lub Azję;
  2. Zmień w ustawieniach limit prędkości pobierania na 100kb/s i poczekaj chwilę, a następnie wpisz większą wartość np. 5 000kb/s lub 10 000kb/s. Możesz także zmienić tę wartość na 0 (Unlimited), ale nie zawsze to poskutkuje;
  3. Jeśli nie zależy Ci na czasie nie ściągaj patcha w dniu premiery - na następny dzień serwery powinny działać poprawnie.

Patch 1.22.0 - co się zmieniło w Warzone?

Najnowsza aktualizacja do gry Call of Duty Warzone z dnia 10 czerwca wprowadziła do rozgrywki bardzo dużo nowości i wśród najważniejszych z nich można wyróżnić:

  1. Nowy Battle Pass, a w nim masa przedmiotów kosmetycznych do zdobycia i nowy operator Captain Price;
  2. Weapon Mastery Challenges - nowe wyzwania dotyczące broni zostaną odblokowane dla każdej broni w momencie uzyskania złota. Każda broń będzie wymagała od gracza ukończenia 8 wyzwań. Więcej informacji na temat tego, jak zdobyć złoto dla broni znajdziesz w osobnym rozdziale tego poradnika;
  3. Specjalne eventy w trakcie rozgrywki - w trakcie rozgrywki w Warzone gracze będą teraz mogli wziąć udział w losowym wydarzeniu, które może odmienić przebieg bitwy. Dostępne będą takie eventy jak: Jailbreak w którym wszyscy gracze z Gułagu wracają na mapę; Fire Sale, gdzie gracze będą mogli skorzystać z olbrzymiej 80% zniżki w sklepie z wyposażeniem oraz Supply Hopper, gdzie do zestrzelenia będzie wrogi helikopter z wyposażeniem najwyższej klasy;
  4. Nowy kontrakt - w grze Warzone pojawił się także nowy kontrakt o nazwie Contrabanda za wykonanie którego gracze uzyskają Weapon Blueprint (plan do broni);
  5. Nowy tryb rozgrywki - w Warzone zagościł także nowy tryb rozgrywki o nazwie Warzone Rumble. To klasyczny Deathmatch w którym naprzeciwko siebie stają dwie drużyny i walczą ze sobą aż do zdobycia określonej ilości punktów. Więcej informacji na temat trybu Warzone Rumble można przeczytać w osobnym rozdziale tego poradnika.