Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Snajperski loadout - broń, perki CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2021

W tym rozdziale poradnika prezentujemy snajperski zestaw wyposażenia w Call of Duty Warzone, który może być wykorzystywany w każdym trybie rozgrywki.

Snajperski zestaw wyposażenia jest dedykowany przede wszystkim tym graczom, którzy wolą spokojną i metodyczną rozgrywkę, która polega na zajęciu odpowiedniej pozycji strzeleckiej i cierpliwym wyczekiwaniu swojej ofiary. W skład tego zestawu wchodzi oczywiście karabin snajperski i broń do walki na bliskim/średnim dystansie.

Snajperski zestaw wyposażenia to także dobra opcja na końcową fazę gry, kiedy zdecydowana większość graczy czeka w ukryciu na błąd przeciwnika - Warzone: Snajperski loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Snajperski zestaw wyposażenia to także dobra opcja na końcową fazę gry, kiedy zdecydowana większość graczy czeka w ukryciu na błąd przeciwnika. W takiej sytuacji możesz wezwać zrzut wyposażenia i zamienić dotychczasowy wariant uzbrojenia na lepiej dopasowany do końcowej fazy rozgrywki.

HDR

HDR to bez wątpienia najlepsza broń snajperska w grze Call of Duty Warzone. Za pomocą tej broni możesz jednym celnym strzałem w głowę zlikwidować cel znajdujący się nawet w znacznej odległości. Co więcej, HDR cechuje się dobrą celnością. Pamiętaj, że decydując się na korzystanie z broni snajperskiej, musisz obrać odpowiednią pozycję - najlepiej na dachu budynku lub wzniesieniu.

Zalecane modyfikacje do broni HDR - Warzone: Snajperski loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zalecane modyfikacje do broni HDR:

 1. Monolithic Suppressor - znacznie zwiększa zasięg broni;
 2. 26.9" HDR Pro - zwiększy zasięg broni i jej celność;
 3. VLK 3.0x Optic - celownik z dużym przybliżeniem, który dodatkowo zwiększa prędkość ADS. Co bardzo istotne, celownik ten nie powoduje odblasku przez co nie zdradzisz swojej pozycji, gdy np. przeczesujesz teren w poszukiwaniu potencjalnego celu;
 4. FTAC Stalker-Scout - zwiększa prędkość ADS;
 5. Presence of Mind - dzięki temu możesz wstrzymać oddech na dłuższy czas, a tym samym oddać niezwykle precyzyjny strzał.

M4A1

Bronią pomocniczą w prezentowanym zestawie wyposażenia jest karabin szturmowy M4A1. M4A1 to niezwykle dobrze wyważona broń, która wyrządza bardzo duże obrażenia i łatwo nad nią zapanować. Z karabinu szturmowego M4A1 możesz korzystać w każdej sytuacji - w trakcie szturmu na pozycję wroga, a także na dalsze dystanse.

Zalecane modyfikacje do broni M4A1 - Warzone: Snajperski loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zalecane modyfikacje do broni M4A1:

 1. Stock M16 Grenadier - zwiększa obrażenia i stabilność broni;
 2. Integral Hybrid - sprawi, że z M4A1 będziesz mógł korzystać nawet na dalszą odległość;
 3. Forge TAC CQS - zwiększa prędkość ADS;
 4. Merc Foregrip - zwiększa celność i niweluje odrzut broni;
 5. Stippled Grip Tape - zwiększa prędkość ADS.

Wyposażenie taktyczne

Wyposażenie taktyczne to dodatkowy sprzęt, który zabierasz ze sobą na pole walki. Z dostępnych opcji wybrano granat dymny, który przyda się jako zasłona w razie koniecznej ewakuacji, oraz Hearthbeat Sensor.

Prezentowane Perki zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić postaci jak najlepsze możliwości bojowe i sprawić, że możliwość zaskoczenia przeciwnika będzie jego największym atutem - Warzone: Snajperski loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry
 1. Smoke Grenade - zasłona dymna może przydać się w momencie, gdy musisz ewakuować się z zajętej pozycji, np. po zauważeniu przez przeciwnika. Zasłona dymna przydaje się także w momencie, gdy musisz podnieść powalonego sojusnzika;
 2. Hearthbeat Sensor - jeśli nie chcesz korzystać z STIM możesz zdecydować się na wykrywacz uderzeń serca. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie sprawdzić, czy w pobliżu nie czai się przeciwnik.

Perks

Prezentowane Perki zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić postaci jak najlepsze możliwości bojowe i sprawić, że możliwość zaskoczenia przeciwnika będzie jego największym atutem. Oczywiście możesz je w dowolny sposób zmienić, jeśli wolisz korzystać z innych dostępnych umiejętności.

1 - Warzone: Snajperski loadout - broń, perki - Call of Duty Warzone - poradnik do gry
 1. Cold Blooded - największą wartością snajpera jest element zaskoczenia i możliwość oddania strzału w niczego nieświadomego przeciwnika. Cold Blooded ukrywa gracza przed lunetami termicznymi, ale wciąż może zostać wykryty przez drona;
 2. Overkill - dzięki temu będziesz w stanie nieść dwie bronie główne;
 3. Amped - pozwala na znacznie szybszą zmianę broni dzięki czemu możesz w momencie przejść z broni snajperskiej na M4A1, jeśli przeciwnik pojawi się blisko Ciebie.