Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Najlepsze loadouty - informacje ogólne CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2021

Z tego rozdziału poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz dowie się, czym są zrzuty wyposażenia, jak ustawić własne zestawy wyposażenia oraz jak je aktywować w trakcie rozgrywki.

Zrzuty wyposażenia w Call of Duty Warzone dają graczowi ogromną przewagę nad drużynami, które muszą korzystać z losowych broni znalezionych na mapie. Bronie znalezione luzem na terenie mapy Verdansk często nie dysponują dodatkowymi modyfikacjami, jak dodatkowe celowniki lub uchwyty poprawiające stabilność i celność broni. Wykorzystując wcześniej przygotowane zestawy wyposażenia, masz pewność, że korzystasz z broni najlepszej jakości i najlepiej dopasowanej do własnych potrzeb.

Zrzuty wyposażenia - czym są i jak je ustawić?

Po zdobyciu kilku poziomów w grze Call of Duty Warzone odblokujesz część broni, które będziesz mógł wykorzystać do stworzenia specjalnych zestawów wyposażenia (loadout). Od tego momentu będziesz w stanie przyzwać zrzut wyposażenia wewnątrz gry i korzystać z najlepszych broni i dodatkowych przedmiotów, które wcześniej przygotowałeś.

Jak aktywować zrzut wyposażenia w grze Call of Duty Warzone?

Zrzut wyposażenia to jedna z opcji, którą można zakupić przy stacji zakupowej wewnątrz gry Call of Duty Warzone. Na mapie Verdansk rozstawiono wiele takich stacji, więc nie będziesz musiał specjalnie się za nimi oglądać.

Zrzutu wyposażenia nie można jednak przyzwać za darmo - Warzone: Najlepsze loadouty - informacje ogólne - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zrzutu wyposażenia nie można jednak przyzwać za darmo. Koszt uzyskania najlepszego wyposażenia w grze CoD Warzone wynosi aż 6 000$, ale jest tego wart! W razie konieczności możecie zrobić zrzutkę wewnątrz drużyny i kupić uzbrojenie wspólnie. Po zatwierdzeniu transakcji musisz oznaczyć pozycję zrzutu granatem dymnym (domyślny X na klawiaturze) i poczekać, aż paczka spadnie na ziemię.

Chcąc wybrać odpowiedni loadout, użyj przycisku akcji, aby wejść do menu zrzutu wyposażenia i wybierz zestaw, który najbardziej Cię interesuje - Warzone: Najlepsze loadouty - informacje ogólne - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Chcąc wybrać odpowiedni loadout, użyj przycisku akcji, aby wejść do menu zrzutu wyposażenia i wybierz zestaw, który najbardziej Cię interesuje. Wśród wszystkich możliwych opcji możesz wybierać pomiędzy zestawami stworzonymi przez grę (domyślne) oraz tymi, które sam wcześniej przygotowałeś.

Jak ustawić własne zestawy wyposażenia w grze Call of Duty Warzone i ile mogę ich mieć?

W grze Call of Duty Warzone możesz ustawić maksymalnie 10 różnych zestawów wyposażenia, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że będziesz dysponować odpowiednim zestawem na każdą ewentualność. Jeden ze stworzonych zestawów możesz oznaczyć jako preferowany - to właśnie on będzie wyświetlany w lobby gry.

Ustawione przez siebie zestawy wyposażenia możesz dowolnie nazwać, dzięki czemu będziesz potrzebował mniej czasu na wybranie odpowiedniej opcji w trakcie rozgrywki - Warzone: Najlepsze loadouty - informacje ogólne - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Ustawione przez siebie zestawy wyposażenia możesz dowolnie nazwać, dzięki czemu będziesz potrzebował mniej czasu na wybranie odpowiedniej opcji w trakcie rozgrywki. Miejsca zrzutu wyposażenia cieszą się zazwyczaj dużym zainteresowaniem innych graczy, więc musisz przeprowadzić całą operację możliwie jak najszybciej.

Tworząc jeden z wariantów zestawu wyposażenia możesz przełączać się pomiędzy bronią główną i pomocniczą - Warzone: Najlepsze loadouty - informacje ogólne - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Tworząc jeden z wariantów zestawu wyposażenia możesz przełączać się pomiędzy bronią główną i pomocniczą. Następnie możesz zdecydować się na odpowiednie Perki i dodatkowe wyposażenie taktyczne. Po ustawieniu wszystkich opcji możesz zapisać zmiany i przejść do kolejnego zestawu.

Jak rozpoznać zrzut wyposażenia na mapie Verdansk?

Zrzut wyposażenia można bardzo łatwo zlokalizować na mapie Verdansk, ponieważ posiada charakterystyczną ikonę, którą można zauważyć na poniższym obrazku. Ikona ta jest także widoczna na mini mapie dzięki czemu będziesz w stanie szybko zorientować się w którą stronę należy się udać.

Warto także zaznaczyć fakt, że pod każdą ikoną zrzutu wyposażenia wyświetla się dystans dzielący gracza od punktu zrzutu - Warzone: Najlepsze loadouty - informacje ogólne - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Warto także zaznaczyć fakt, że pod każdą ikoną zrzutu wyposażenia wyświetla się dystans dzielący gracza od punktu zrzutu. Dystans zwiększa się lub zmniejsza w miarę przesuwania się po mapie.