Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Bronie - klasa C (C Tier), lista CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2021

Z tego rozdziału poradnika gracz dowie się, jakie bronie dostępne w grze Warzone znalazły się w klasie C.

Klasa C to niska półka - nie znajdziesz tutaj żadnych wybitnych broni, które pozwolą Ci na wygranie meczu w Call of Duty Warzone. Wymienione bronie dobrze spisują się na początku rozgrywki jednak warto zamienić je na lepsze, gdy tylko będzie taka możliwość. Można tutaj wyróżnić: MG34, MK2 Carbine, Model 680, PILA oraz .357 Magnum.

MG34

MG34 to kolejny po PKM przedstawiciel rodziny lekkich karabinów maszynowych. MG34 to także jedna z najczęściej występujących broni na mapie Verdansk. Ciężko jednak trafić na MG34 z dodatkowymi modyfikacjami, ponieważ większość znalezionych broni zalicza się do kategorii Zwykłe lub Rzadkie. Mimo wszystko, MG34 to bardzo dobra broń na starcie rozgrywki.

MG34 idzie łeb w łeb z PKM, jeśli chodzi o wyrządzane obrażenia od jednego pocisku, ale wygrywa na polu szybkostrzelności przez co DPS ogólny tej broni jest większy - Warzone: Bronie - klasa C (C Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

MG34 idzie łeb w łeb z PKM, jeśli chodzi o wyrządzane obrażenia od jednego pocisku, ale wygrywa na polu szybkostrzelności przez co DPS ogólny tej broni jest większy. W odróżnieniu od PKM, MG34 posiada trudny do kontrolowania, często zupełnie losowy rozrzut pocisków przez co ciężko strzelać celnie długimi seriami. Nie zachwyca także pojemność magazynka - 50 naboi. Warto także zaznaczyć fakt, że korzystanie z lekkiej broni maszynowej spowalnia ruch Operatora. Statystyki i średnie obrażenia MG34 od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 46 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 34 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 31 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 31 obrażeń;
 5. RPM - 860;
 6. ADS - 467ms;
 7. Pojemność magazynka - 50 naboi;
 8. Czas przeładowania - nieco ponad 7 sekund.

MK2 Carbine

MK2 Carbine to bardzo celna broń snajperska. Za pomocą tej broni możesz wyeliminować cel przy użyciu tylko jednego pocisku - przy założeniu, że trafisz w głowę przeciwnika lub w klatkę piersiową (tylko pod warunkiem, że nie posiada pancerza). Na mapie Verdansk możesz znaleźć kilka wersji tej broni i najlepiej spisują się te, które posiadają dodatkowy celownik optyczny.

Jak każda broń snajperska, MK2 Carbine nie nadaje się do walki w bliskim kontakcie, a na bardzo odległościach możesz mieć trudność z trafieniem w cel z powodu sporej paraboli opadania pocisków - niekiedy będziesz zmuszony celować sporo powyżej celu, aby pocisk do niego doleciał - Warzone: Bronie - klasa C (C Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Jak każda broń snajperska, MK2 Carbine nie nadaje się do walki w bliskim kontakcie, a na bardzo odległościach możesz mieć trudność z trafieniem w cel z powodu sporej paraboli opadania pocisków - niekiedy będziesz zmuszony celować sporo powyżej celu, aby pocisk do niego doleciał. Co ciekawe, w odróżnieniu od niektórych broni snajperskich, MK2 Carbine nie cierpi z powodu zmniejszonych obrażeń na dalekich dystansach. Statystyki i średnie obrażenia MK2 Carbine od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 145 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 108 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 90 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 90 obrażeń;
 5. RPM - 90;
 6. ADS - 267ms;
 7. Pojemność magazynka - 6 naboi;
 8. Czas przeładowania - od około 1 sekundy do 3 sekund maksymalnego naładowania.

Model 680

Model 680 to jedna ze strzelb dostępnych w Call of Duty Warzone. Z bliskiej odległości potrafi wyrządzić spore obrażenia więc nadaje się idealnie do zlikwidowania nieopancerzonego przeciwnika - szczególnie na początku rozgrywki, zaraz po wylądowaniu. Niestety, przeładowanie Modelu 680 trwa wieczność. Na mapie Verdansk możesz znaleźć zwykły i rzadki model tej broni - z dodatkowymi celownikami, a także kolbami ułatwiającymi celowanie.

Model 680 to bardzo sytuacyjna broń na krótkie dystanse i w późniejszej fazie rozgrywki nie będzie zbyt pomocna - Warzone: Bronie - klasa C (C Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Model 680 to bardzo sytuacyjna broń na krótkie dystanse i w późniejszej fazie rozgrywki nie będzie zbyt pomocna. Po ostatnim nerfie będziesz często potrzebował 2 bezpośrednich trafień w korpus, aby powalić opancerzonego przeciwnika. Celowanie w głowę nie zawsze daje zadowalające rezultaty, bo pociski wystrzelone z broni Model 680 lubią po prostu nie trafić w cel. Statystyki i średnie obrażenia 680 od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 300 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 300 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 300 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 300 obrażeń;
 5. RPM - 70;
 6. ADS - 300ms;
 7. Pojemność magazynka - 8 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 7 sekund.

PILA

PILA to jedna z wyrzutni rakiet dostępnych w grze Call of Duty Warzone. Niezwykle ciężko ją znaleźć, ale spisuje się o wiele lepiej niż RPG-7. Co istotne, pociski wystrzelone z PILA są samobieżne więc lecą z większą prędkością i mają bardziej kontrolowany wybuch.

Za pomocą dodatkowego celownika będzie znacznie łatwiej trafić w poruszający się cel - Warzone: Bronie - klasa C (C Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Za pomocą dodatkowego celownika będzie znacznie łatwiej trafić w poruszający się cel. Niestety, PILA to broń "fire and forget" ponieważ posiadasz tylko 1 nabój, a po jego wystrzeleniu broń staje się bezużyteczna i musisz wymienić ją na inną.

.357 Magnum

.357 to rewolwer o ogromnej sile rażenia, który wykorzystuje ciężką amunicję. Dzięki dużej możliwości penetracji pancerza, .357 wyrządza największe obrażenia ze wszystkich pistoletów dostępnych w grze Call of Duty Warzone. Co więcej, broń ta jest niezwykle celna. Niestety, .357 charakteryzuje się niską szybkostrzelnością, przez co każdy strzał musi zostać precyzyjnie wykonany. W przypadku .357 nie zachwyca również pojemność magazynka, przez co dysponujesz zaledwie 6 nabojami w komorze.

W grze Call of Duty Warzone możesz znaleźć - Warzone: Bronie - klasa C (C Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W grze Call of Duty Warzone możesz znaleźć .357 Magnum w wielu wariantach, jak Epicki lub Legendarny. Dzięki temu broń może dysponować dodatkowym celownikiem lub innymi gadżetami, które zwiększają jej możliwości. Statystyki i średnie obrażenia .357 Magnum od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 113 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 77 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 73 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 73 obrażeń;
 5. RPM - 117;
 6. ADS - 167ms;
 7. Pojemność magazynka - 6 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 3 sekundy.