Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Bronie - klasa S (S Tier), lista CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2021

Z tego rozdziału poradnika gracz dowie się, jakie bronie znalazły się w klasie S, czyli w najwyższej możliwej klasie broni w Call of Duty Warzone.

Bronie klasy S to najlepsze bronie, jakie można spotkać na otwartej mapie Verdansk w grze Call of Duty Warzone. W klasie S znalazły się bronie wszechstronne, które spisują się doskonale w praktycznie każdej możliwej sytuacji i dysponują najlepszymi modyfikacjami. Do takich broni można zaliczyć M4A1, FAL, MP7 i MP5.

M4A1

M4A1 to chyba jeden z najpopularniejszych i najlepszych karabinów szturmowych, które możesz znaleźć w grze Call of Duty Warzone. Pomimo tego, że M4A1 występuje najczęściej w custom loadouts, na mapie Verdansk także możesz znaleźć Epicką i Legendarną wersję tej broni.

M4A1 to niezwykle dobrze wyważona broń, która wyrządza bardzo duże obrażenia i łatwo nad nią zapanować - Warzone: Bronie - klasa S (S Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

M4A1 to niezwykle dobrze wyważona broń, która wyrządza bardzo duże obrażenia i łatwo nad nią zapanować. Z karabinu szturmowego M4A1 możesz korzystać w każdej sytuacji - w trakcie szturmu na pozycję wroga, w walce w ciasnym pomieszczeniu, a także na dalsze dystanse. Statystyki i średnie obrażenia M4A1 od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 48 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 28 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 28 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 28 obrażeń;
 5. RPM - 800;
 6. ADS - 250;
 7. Pojemność magazynka - 30 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 1.4 sekundy.

FAL

FAL to kolejny przedstawiciel karabinów szturmowych w grze Call of Duty Warzone. FAL to niezwykle wszechstronna broń, którą można wykorzystać w praktycznie każdej sytuacji - nawet w walce przeciwko snajperom. Na mapie Verdansk znajdziesz dwa warianty tej broni - Epicki i Legendarny.

FAL to niezwykle dobrze wypośrodkowana broń - wyrządza bardzo wysokie obrażenia, posiada zadowalającą szybkostrzelność i łatwo nad nią zapanować - Warzone: Bronie - klasa S (S Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

FAL to niezwykle dobrze wypośrodkowana broń - wyrządza bardzo wysokie obrażenia, posiada zadowalającą szybkostrzelność i łatwo nad nią zapanować. Do minusów można zaliczyć pojemność magazynka. Statystyki i średnie obrażenia FAL od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 72 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 54 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 45 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 45 obrażeń;
 5. RPM - 470;
 6. ADS - 284;
 7. Pojemność magazynka - 20 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 2 sekundy.

MP7

MP7 to bez wątpienia jedna z najlepszych broni, które można znaleźć na mapie Verdansk w grze Call of Duty Warzone. MP7 występuje w kilku wariantach - Zwykłym i Rzadkim, a najlepsze z nich to prawdziwe maszyny do zabijania, szczególnie w początkowej fazie rozgrywki, gdy przeciwnicy nie dysponują pancerzem.

MP7 cechuje niezwykle wysoka szybkostrzelność, a także zadziwiająco dobra celność ze względu na łatwy do kontrolowania rozrzut pocisków - Warzone: Bronie - klasa S (S Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

MP7 cechuje niezwykle wysoka szybkostrzelność, a także zadziwiająco dobra celność ze względu na łatwy do kontrolowania rozrzut pocisków. Co więcej, MP7 wyrządza ogromne obrażenia. Bez wątpienia jedna z najczęściej używanych broni w grze CoD Warzone. Statystyki i średnie obrażenia MP7 od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 40 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 25 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 25 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 22 obrażeń;
 5. RPM - 950;
 6. ADS - 200ms;
 7. Pojemność magazynka - 40 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 1.5 sekundy.

MP5

MP5 to najprawdopodobniej najlepsza broń typu SMG dostępna w grze Call of Duty Warzone. MP5 to także jedna z najlepszych broni dla początkujących graczy. Na mapie Verdansk znajdziesz Epickie lub Legendarne warianty tego SMG, a każda z nich jest prawdziwą maszyną do wyrządzania obrażeń.

MP5 łączy w sobie bardzo dużą szybkostrzelność, solidne obrażenia i łatwość w kontrolowaniu odrzutu - Warzone: Bronie - klasa S (S Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

MP5 łączy w sobie bardzo dużą szybkostrzelność, solidne obrażenia i łatwość w kontrolowaniu odrzutu. Jeśli wybierzesz inną broń główną, np. karabin snajperski lub karabin szturmowy, MP5 świetnie sprawdzi się w roli broni pomocniczej. Statystyki i średnie obrażenia MP5 od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 49 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 34 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 34 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 30 obrażeń;
 5. RPM - 800;
 6. ADS - 200;
 7. Pojemność magazynka - 30 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 1.7 sekundy.