Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Ranking broni - informacje ogólne CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2021

W tym rozdziale poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz znajdzie informacje na temat tego, gdzie szukać broni z najlepszymi modyfikacjami oraz słowniczek pojęć, które pojawią się w trakcie omawiania rankingu najlepszych broni w Warzone.

Na mapie Verdansk w grze Call of Duty Warzone możesz znaleźć bronie w różnej konfiguracji - Zwykłe (białe), Pospolite (Zielone), Rzadkie (Zielone), Epickie (Fioletowe) lub Legendarne (Pomarańczowe). Zwykła broń nie będzie posiadała żadnych modyfikacji, a Legendarna będzie miała ich aż 5. Warto wiedzieć, które bronie są najlepsze, dlatego przygotowaliśmy specjalną listę broni dostępnych w grze Call of Duty Warzone, którą podzieliliśmy na Tiery - przy czym S to najlepsza klasa broni, a D najgorsza. W trakcie oceniania broni wzięto pod uwagę ich przydatność na polu walki oraz konfiguracje w których występują na mapie Verdansk. Wzięto także pod uwagę statystyki broni, jak np. wyrządzane obrażenia, szybkostrzelność, łatwość w kontrolowaniu rozrzutu pocisków czy pojemność magazynka.

Broń z najlepszymi modyfikacjami - gdzie szukać?

Bronie na mapie Verdansk można znaleźć dosłownie wszędzie - na ziemi, w lesie, na dachach budynków, wewnątrz domów, szop czy sklepów. Niektóre z nich leżą luzem, a inne schowano wewnątrz skrzyń, które wydają charakterystyczny brzęczący dźwięk, aby łatwiej było je zlokalizować.

W grze Call of Duty Warzone istnieją specjalne skrzynki, które są niezwykle rzadko spotykane - Warzone: Ranking broni - informacje ogólne - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W grze Call of Duty Warzone istnieją specjalne skrzynki, które są niezwykle rzadko spotykane. Od zwykłych skrzyń różnią się kolorem - są pomarańczowe. Wewnątrz nich znajdziesz zazwyczaj dwie bronie (Legendarne lub Epickie) z 4 lub 5 modyfikacjami. Dodatkowo możesz trafić maskę gazową lub inny użyteczny sprzęt taktyczny.

Słowniczek

W niniejszym rozdziale gracz może spotkać różne określenia lub skróty, które mogą być nieco skomplikowane - zwłaszcza dla początkujących graczy. Z tego względu przygotowaliśmy słowniczek, który ułatwi odczytanie statystyk broni.

  1. RPM (Rounds Per Minute) - Określa szybkostrzelność broni, czyli ilość pocisków, którą jest w stanie wystrzelić w ciągu jednej minuty. Im wyższa wartość tego współczynnika tym lepiej, ponieważ przekłada się to na ogólną ilość obrażeń;
  2. DPS (Damage Per Second) - Określa ilość obrażeń wyrządzanych przez broń w trakcie jednej sekundy;
  3. ADS (Aim Down Sight) - Czas, w którym po użyciu przycisku celowania (przybliżenia) postać przyciąga broń do twarzy i pozwala graczowi na korzystanie z dodatkowego celownika. Im mniejsza wartość tego współczynnika tym lepiej.