Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Podstawowe informacje - doświadczenie, wyposażenie CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W grze Call of Duty Warzone można znaleźć wiele oryginalnych mechanik, których na próżno szukać w innych grach typu Battle Royale. Oprócz możliwości robienia zakupów wewnątrz gry i korzystania ze specjalnych zrzutów wyposażenia, Gracze mają możliwość skorzystania z tzw. drugiej szansy. Ci, którym uda się ją wykorzystać, będą mogli powrócić na mapę Verdansk. Pokonani mogą liczyć jedynie na to, że drużyna wykupi ich powrót do rozgrywki. W niniejszym rozdziale opisaliśmy zasady panujące w Gułagu oraz podajemy kilka porad, które mogą pomóc w wywalczeniu sobie powrotu na mapę Verdansk.

Po pierwszej eliminacji Twojej postaci zostaniesz pojmany przez anonimowych NPC i wylądujesz w jednej z cel Gułagu. Z tego miejsca będziesz obserwować zmagania innych Graczy i czekać na swoją kolej, aby mieć szansę wywalczenia sobie powrotu na mapę Verdansk.

Gdy nadejdzie Twoja kolej, będziesz musiał zmierzyć się z losowym Graczem w pojedynku 1 na 1, na bardzo ograniczonej przestrzeni - Warzone: Podstawowe informacje - doświadczenie, wyposażenie - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Gdy nadejdzie Twoja kolej, będziesz musiał zmierzyć się z losowym Graczem w pojedynku 1 na 1, na bardzo ograniczonej przestrzeni. Zwycięzca pojedynku wygrywa najcenniejszą nagrodę - ponowne przeniesienie na mapę. Pokonany może mieć tylko nadzieję, że jego drużyna uzbiera wystarczającą ilość gotówki, aby w ten sposób przywrócić go do zabawy.

Czy Gułag w Call of Duty Warzone jest dostępny przez całą grę?

Gułag w Call of Duty Warzone nie jest dostępny przez całą rozgrywkę. Możesz do niego trafić już na samym początku zabawy, ale jego wrota zostają zamknięte wraz z końcem rundy 4 (z etapem zacieśniania się pierścienia gazu włącznie).

Na powyższym obrazku można zauważyć odliczanie czasu do zamknięcia Gułagu - Warzone: Podstawowe informacje - doświadczenie, wyposażenie - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Na powyższym obrazku można zauważyć odliczanie czasu do zamknięcia Gułagu. Co więcej, w zaznaczonym na czerwono obszarze widać ilość Graczy, którzy aktualnie znajdują się wewnątrz Gułagu.

Czy w Gułagu można zdobyć doświadczenie?

Tak, w trakcie walki w Gułagu możesz zdobyć nieco punktów doświadczenia, ponieważ zdobyte zabójstwo liczy się do ogólnej noty końcowej Gracza. Co więcej, dostając losową broń, możesz nieco ją podlevelować, jeśli oczywiście uda Ci się pokonać przeciwnika.

Czy po wygranej walce w Gułagu wracam do gry ze zdobytym wcześniej wyposażeniem?

Niestety, w trakcie śmierci Twojej postaci tracisz całe zdobyte wcześniej wyposażenie na rzecz przeciwnika. Do Gułagu trafiasz bez żadnych przedmiotów i tak też zostajesz odesłany na mapę Verdansk. Lądujesz wyłącznie z ręcznym pistoletem jak na początku standardowej rozgrywki.