Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy gry na Nintendo Switch występują w wersji digital? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 5 lutego 2020

Współcześnie, coraz rzadziej się sięga po pudełkowe wersje gier, głównie z powodu wygody i oszczędności czasu. Czy gry Nintendo Switch oferuje wersje swoich hitów w wersji digital? Poniższa strona poradnika odpowiada na to pytanie.

Tak, praktycznie każda gra jest możliwa do ściągnięcia w wersji digital - Czy gry na Nintendo Switch występują w wersji digital? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Czy gry Nintendo Switch są w wersji digital?

Tak, praktycznie każda gra jest możliwa do ściągnięcia w wersji digital. Jeśli chodzi jednak o porównanie cen między grami pudełkowymi, a w wersji digital - te ostatnie zazwyczaj są dużo droższe, szczególnie jeśli to flagowe tytuły Nintendo (Mario, Zelda, Smash).

Nintendo prowadzi jednak pewien program lojalnościowy i przy zakupie gier w wersji digital otrzymasz pewną liczbę złotych monet. Złote monety przyznawane są w wysokości 5% kwoty zapłaconej podczas transakcji. Możesz wykorzystywać tę specjalną walutę przy innych zakupach, by otrzymać zniżkę.

Jeśli planujesz ściągać dużo gier w wersji cyfrowej, warto zakupić dodatkową kartę pamięci (SD Card), która pomieści dodatkowe gry i inne aplikacje. Bazowo, konsola (zarówno pierwszy model jak i Nintendo Switch Lite) ma 32GB pamięci, co dość szybko się zapełnia przy grach takich jak Super Smash Bros, czy Zelda Breath of the Wild.