Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Eshop, szukanie promocji i czytanie newsletterów na Nintendo Switch Switch poradnik, najlepsze porady

Nie ma co ukrywać, że gry na Nintendo Switch często są drogie, szczególnie na premierę. W poniższym rozdziale poradnika odnajdziesz informację, jak obsługiwać Eshop, szukać promocji na tytuły i czytać newslettery, by łatwiej trafić na potencjalną okazję.

Gdy uruchomisz Eshop, po lewej stronie znajdziesz następujące opcje - Eshop, szukanie promocji i czytanie newsletterów na Nintendo Switch - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Eshop w Nintendo Switch

Gdy uruchomisz Eshop, po lewej stronie znajdziesz następujące opcje:

  • Search - wpisz tutaj nazwę gry, gatunek, demo, cenę, a znajdziesz gry według wspianych preferencji.
  • Discover - to gry, które często bezpośrednio promuje Nintendo. Znajdziesz tutaj największe tytuły, najważniejsze premiery, duże demo do ściągnięcia itp. Potraktuj to jako zbiór porad ze strony Nintendo, co może cię aktualnie zainteresować.
  • Recent Releases - gry, które niedawno miały premierę na Switch.
  • Current Offers - aktualne promocje. Są one ustawione według popularności i zainteresowania wśród kupujących.
  • Charts - obecna lista najpopularniejszych gier, które sprzedawane są w twoim regionie.
  • Coming soon - chronologiczna lista gier, które mają ustaloną datę premiery i będą miały niedługo premierę.
  • Nintendo Switch Online - możesz tu aktywować abonament Nintendo Switch Online, ściągnąć darmowe aplikacje (gry Snes i NES), dodatkowe bonusy itp.
  • Redeem Code - wpisz tutaj kod z grą, dlc itp.

Szukanie promocji w Nintendo Switch

Najlepiej skorzystać z opcji Charts i Current Offers w zakładce Eshopu, by sprawdzić co aktualnie się sprzedaje i jakie są promocje. Najlepsze promocje są w gorących okresach sprzedażowych - podczas świąt, w okolicach czarnego piątku itp. O najlepszych promocjach Nintendo często informuje również w newsletterze. Jeśli jakaś gra cię interesuje, dodaj ją jeszcze do obserwowanych, a Nintendo wyśle ci wiadomość mailową, jeśli tytuł, który obserwujesz wyląduje na wyprzedaży.

Newslettery w Nintendo Switch

W menu głównym odnajdziesz opcję News. Znajdziesz tam informację o grach, newslettery rozmaitych twórców i możesz przejrzeć interesujące kanały. Warto je co jakiś czas przeglądać, by dowiedzieć się o ważnych nowościach i zapisać się do kanału informacyjnego ulubionego wydawcy.