Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gotowanie i jedzenie posiłków w Dragon Ball Z Kakarot Dragon Ball Z Kakarot poradnik, solucja

Na poniższym rozdziale naszego poradnika do gry Dragon Ball Z: Kakarot, odnajdziesz informację o gotowaniu i jedzeniu posiłków w grze. Twórcy postarali się, by ten element gry był dość rozbudowany i był jednym z czynników rozwoju naszej drużyny.

Gotowanie i jedzenie posiłków w Dragon Ball Z Kakarot

Najlepszą solucją na głód i zwiększenie statystyk bohaterów jest - Gotowanie i jedzenie posiłków w Dragon Ball Z Kakarot - Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Najlepszą solucją na głód i zwiększenie statystyk bohaterów jest... gotowanie i jedzenie posiłków. Nasi bohaterowie mogą polować na wielkie dinozaury i łowić ryby, biorąc udział w prostych minigierkach. Dzięki temu, pozyskujemy materiały do gotowania, które możemy potem wykorzystać np. podczas biwakowania przy ogniu. Warto polować na co lepsze okazy i regularnie jeść przeróżne dania, by wzmacniać postać.

Oczywiście, istnieje możliwość kupowania gotowych posiłków. Niektóre postacie ze świata gier mogą przygotować nam pyszne danie, które permanentnie zwiększą statystyki bohaterów. Aby dana postać ugotowała ci coś pysznego, musisz wpierw posiadać wszystkie składniki posiłku. W trakcie gry i podczas wykonywania różnych zadań, będziesz zdobywał nowe przepisy, na jeszcze lepsze posiłki, które dadzą lepsze bonusy po konsumpcji. Istnieje możliwość również poproszenia Chi-Chi, żony Goku o ugotowanie posiłku. Im lepsze składniki dodane do dania, tym bardziej sycący posiłek i większy bonus do statystyk.