Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Call of Duty Modern Warfare - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Call of Duty Modern Warfare - poradnik do gry

Call of Duty Modern Warfare - poradnik do gry

Nowoczesna sztuka wojenna Poradnik do Call of Duty Modern Warfare to kompendium wiedzy o kolejnej odsłonie popularnej serii. Przewodnik przeprowadzi gracza zarówno przez podstawowe, jak i trudniejsze mechaniki gry. Opisano także tryby rozgrywki, sterowanie oraz bohaterów.

Poniższy poradnik do Call of Duty: Modern Warfare zawiera przydatne informacje związane z najnowszą produkcją od Activision. Solucja ta pomoże ci pomyślnie ukończyć tytuł i poznać sekrety świata.

Obecnie poradnik zawiera informacje, opracowane w oparciu o materiały przedpremierowe. Na ten moment znajdziesz tutaj rozdziały, które mówią między innymi o bohaterach występujących w Call of Duty: Modern Warfare. Po ukazaniu się pełnej wersji tytułu, poradnik zostanie rozbudowany.

Poradnik powstał w oparciu o materiały prasowe udostępnione przez twórców i dystrybutorów. Treści mogą ulec zmianie.

Krótko o Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare to kolejna odsłona popularnego cyklu FPSów wydawanych przez firmę Activision Blizzard. Tytuł stanowi reboot podserii Modern Warfare, która po raz pierwszy trafiła na rynek w 2007 roku.

Akcja Call of Duty: Modern Warfare toczy się głównie w 2019 roku (zdarzają się również retrospekcje). W trakcie zabawy gracze biorą udział w operacji odzyskania skradzionej broni chemicznej. Przedstawione wydarzenia obserwujemy z perspektywy kilku postaci, w tym komandosa Tier 1 i arabskiej żołnierki.

W Call of Duty: Modern Warfare mechanika rozgrywki nie uległa znaczącym zmianom w stosunku do poprzednich części. Ponownie mamy więc do czynienia ze strzelaniną FPP, której rdzeniem jest kampania fabularna, w której wykonujesz rozmaite, narzucone ci zadania.

Czy Call of Duty: Modern Warfare otrzyma funkcję crossplay?

Tak. Crossplay ma być obecny w Call of Duty: Modern Warfare od momentu premiery.

Na jakie platformy trafi Call of Duty: Modern Warfare?

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Call of Duty: Modern Warfare - Story Trailer

Informacje o Call of Duty Modern Warfare - poradnik do gry

Autor : Agnieszka Agnieszka Adamus Adamus

Ostatnia aktualizacja : 16 października 2019

Poradnik zawiera : strony: 8, ilustracje: 2 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.