Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Przygoda | Tryb gry w Minecraft Earth Minecraft Earth poradnik, porady

Jednym z trybów zabawy dostępnych w Minecraft Earth jest przygoda. W przeciwieństwie do pozostałych wariantów zabawy, musisz przebywać w konkretnym miejscu, by móc podjąć się wyzwania. Na tej stronie poradnika znajdziesz przydatne informacje związane z tym aspektem rozgrywki.

Przygody możesz bez problemu zlokalizować na mapie - Przygoda | Tryb gry w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry

Przygody możesz bez problemu zlokalizować na mapie. Są to punkty, które wyróżnione są za pomocą słupa światła. Nie możesz ich samodzielnie stworzyć, a ich rozegranie jest możliwe tylko, jeśli znajdujesz się w ich zasięgu. Niestety narzucone na mapę lokalizacje nie zawsze znajdują się w miejscach, do których będziesz mógł dotrzeć.

Klikając na daną przygodę możesz poznać szczegółów na jej temat. Dowiesz się jaki jest tryb przygody oraz czy ktoś ją już rozgrywał. Jeśli będziesz pierwszy zagwarantujesz sobie dodatkowe bonusy.

Przygody toczą się w większej skali niż budowanie. - Przygoda | Tryb gry w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry
Przygody toczą się w większej skali niż budowanie.

Kiedy znajdziesz się w odpowiednim miejscu będziesz mógł rozpocząć zabawę. W czasie przygód będziesz musiał stanąć do walki z różnymi przeciwnikami oraz rozbijać bloki w poszukiwaniu cenniejszych surowców. Dlatego też musisz mieć na swoim wyposażeniu broń oraz kilof, które ułatwią ci rozgrywkę.

W czasie przygody twoja postać posiada pasek życia - Przygoda | Tryb gry w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry

W czasie przygody twoja postać posiada pasek życia. Za każdym razem, gdy zostaniesz zaatakowany stracisz część życia. Jeśli umrzesz, nie tylko nie zbierzesz nowych surowców, ale także stracisz cały ekwipunek, który zabrałeś ze sobą na wyprawę.

1 - Przygoda | Tryb gry w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry