Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak działa system wyzwań w Minecraft Earth? Minecraft Earth poradnik, porady

W Minecraft Earth działa system wyzwań. I ich ramach, w określonym czasie możesz zrealizować określone cele. Dzięki temu możesz zdobyć nagrody. Poniższa strona poradnika zawiera informacje związane z tym aspektem rozgrywki.

Cały system podzielony został na cztery grupy - dzienne, tygodniowe, karierę oraz wydarzenia. W tym momencie tylko trzy pierwsze są aktywne. Wyzwania opierają się na wykonaniu konkretnych zadań. W przypadku kariery są one stałe i będziesz je zdobywać wraz z postępem rozgrywki. Pozostałe grupy są ograniczone czasowo i ulegają zmianie.

Swoje postępy możesz obserwować za pomocą specjalnego menu, które otworzysz z poziomu zakładki inne dostępnej w czasie zabawy w trybie mapy - Jak działa system wyzwań w Minecraft Earth? - Minecraft Earth - poradnik do gry

Swoje postępy możesz obserwować za pomocą specjalnego menu, które otworzysz z poziomu zakładki "inne" dostępnej w czasie zabawy w trybie mapy. Tam zobaczysz listę celów, które możesz zrealizować oraz postęp w ich wykonywaniu. Znajdziesz tutaj także nagrody, jakie są przyznawane za wykonanie danego zadania.

Korzystając z panelu wyzwań możesz ukierunkować swoje działania w celu realizacji określonych zadań. Możesz także podporządkować swoje działania na zebranie konkretnych nagród.