Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie znaleźć potwora z Loch Ness w Apex Legends? Apex Legends poradnik, porady

Potwór z Loch Ness owiany jest tajemnicą od wielu wielu lat, ale ten rzekomo istniejący stwór może pojawić się w Apex Legends! Poniżej znajdziesz wszystkie istotne informacje na temat tego eventu i dowiesz się, jak go wykonać oraz co dzięki temu zyskasz.

Potwór z Loch Ness w Apex Legends

Aby potwór z Loch Ness pojawił się w Apex Legends musisz wykonać pewne zadanie, które polega na odnalezieniu 10 miniaturowych, zielonych pluszowych stworów, które zostały rozlokowane na całej mapie Królewskiego Kanionu - Gdzie znaleźć potwora z Loch Ness w Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Aby potwór z Loch Ness pojawił się w Apex Legends musisz wykonać pewne zadanie, które polega na odnalezieniu 10 miniaturowych, zielonych pluszowych stworów, które zostały rozlokowane na całej mapie Królewskiego Kanionu. Aby wykonać ten event musisz przestrzegać kilku zasad:

 1. Na mapie Królewskiego Kanionu znajduje się 10 miniaturowych pluszowych stworów.
 2. Wszystkie stwory występują w sadzawkach, rzekach, ściekach lub innych zbiornikach wodnych, zazwyczaj nieopodal punktów odrodzenia.
 3. Małego pluszowego potwora należy zestrzelić, aby został zaliczony.
 4. Potwory trzeba zestrzelić w odpowiedniej kolejności, od 1 do 10.
 5. Dopiero gdy zestrzelisz pierwszego z nich, pojawi się drugi itd.
 6. Do wykonania zadania będziesz potrzebować pełnego składu.
 7. Po zestrzeleniu wszystkich 10 miniaturowych stworów w odpowiedniej kolejności, będziesz mógł ujrzeć prawdziwego potwora z Loch Ness!

Gdzie znaleźć miniaturowe potwory z Loch Ness w Apex Legends?

Na mapie Królewskiego Kanionu w Apex Legends znajdziesz 10 pluszowych stworów - Gdzie znaleźć potwora z Loch Ness w Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Na mapie Królewskiego Kanionu w Apex Legends znajdziesz 10 pluszowych stworów. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie z nich musza zostać zestrzelone w odpowiedniej kolejności, będziesz potrzebować do tego zadania pełnej drużyny. Gdy pierwsza osoba z drużyny wyeliminuje pierwszego stwora, kolejna zabija drugiego itd.

 1. Pierwszy z potworów znajduje się w północnej części Kaskady. Stwora szukaj w małej sadzawce na północ od punktu odrodzenia. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 132 stopnie na południowy wschód.
 2. Udaj się do Miasta Czaszek i odnajdź punkt odrodzenia. Mały stwór znajduje się w sadzawce. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 320 stopni na północny zachód.
 3. Trzeciego stwora szukaj Slumsach, pod mostem stworzonym z rur. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 61 stopni na północny wschód.
 4. Czwartego stwora szukaj na liściach lilii wodnych, w jeziorku z wodospadem. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 234 stopni na południowy zachód.
 5. Piąty stwór znajduje się na obszarze Uzdatniania Wody. Wejdź do trzeciego basenu od lewej strony i szukaj go przy ścianie. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 189 stopni na południe.
 6. Szósty stwór znajduje się niedaleko Jamy. Poszukaj punktu odrodzenia, a następnie udaj się do małego akwenu wodnego na południu. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 197 stopni na południe.
 7. Podejdź do wodospadu nieopodal mokradeł i spójrz w dół. Potwór znajduje się w rogu. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 140 stopni na południowy wschód.
 8. Ósmy stwór ukrywa się w małej chatce, niedaleko punktu odrodzenia przy Tamie Wodnej. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 238 stopni na południowy zachód.
 9. Dziewiątego stwora szukaj w małej sadzawce nieopodal Bunkra. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 48 stopni na północny wschód.
 10. Ostatni mały potwór z Loch Ness ukrywa się na Bagnach. Szukaj go na skale na wschodzie. Gdy znajdziesz się w pobliżu zaznaczonego punktu, kieruj się na 96 stopni na wschód.

Jak najlepiej i najszybciej wykonać zadanie z potworem z Loch Ness w Apex Legends?

Najlepszym sposobem na przywołanie potwora z Loch Ness w grze Apex Legends jest rozdzielenie się na mapie Królewskiego Kanionu - Gdzie znaleźć potwora z Loch Ness w Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Najlepszym sposobem na przywołanie potwora z Loch Ness w grze Apex Legends jest rozdzielenie się na mapie Królewskiego Kanionu. Jedna osoba niech obstawia punkty 1, 3 i 6. Druga osoba z zespołu niech porusza się w okolicach punktów 2, 5 i 9. Dla trzeciego członka drużyny zostaną punkty 4, 7 i 8. Ostatnią pluszową zabawkę warto zlikwidować wspólnie, aby wszyscy mogli nacieszyć się tym majestatycznym widokiem.

 1. Rozdzielcie się i w miarę możliwości unikajcie walki. Gdy jedna osoba polegnie, nie uda Wam się sprawnie wykonać zadania.
 2. Zachowaj szczególną ostrożność, gdy musisz poruszać się po strefie Hot Zone. Zapewne będzie tam wielu innych Graczy.
 3. Zadbajcie o odpowiednią kolejność eliminowania pluszowych zabawek Loch Ness i cały czas komunikujcie się ze sobą.
 4. Pamiętajcie, że dopiero po zestrzeleniu pierwszego pluszaka, pojawi się kolejny itd.

Co się stanie, gdy znajdę wszystkie pluszowe miniaturki Loch Ness w Apex Legends?

Po zebraniu wszystkich miniaturowych pluszowych zabawek z Loch Ness Twoim oczom ukaże się legendarny Potwór z Loch Ness we własnej osobie - Gdzie znaleźć potwora z Loch Ness w Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Po zebraniu wszystkich miniaturowych pluszowych zabawek z Loch Ness Twoim oczom ukaże się legendarny Potwór z Loch Ness we własnej osobie. Tym widokiem będziesz mógł się cieszyć przez kilkadziesiąt sekund po czym potwór z Loch Ness ponownie zagłębi się w oceanie. Nie będzie żadnych fajerwerków, dodatkowych przedmiotów lub innych ciekawostek.