Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybciej naładować zdolność specjalną w grze Apex Legends? Apex Legends poradnik, porady

Każdy Bohater w grze Apex Legends dysponuje zdolnością specjalną, która ma długi czas ładowania - Jak szybciej naładować zdolność specjalną w grze Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Każdy Bohater w grze Apex Legends dysponuje zdolnością specjalną, która ma długi czas ładowania. Można jednak ten proces przyśpieszyć! Jest to szczególnie pomocne przy takich postaciach, jak np. Lifeline. Do przyśpieszenia procesu ładowania zdolności specjalnej będziesz potrzebować odpowiedniego przedmiotu - Ultimate Accelerant.

Gdzie znaleźć Ultimate Accelerant?

Niestety, w grze Apex Legends nie ma ustalonych miejsc gdzie możesz znaleźć przedmiot Ultimate Accelerant. Występuje on w losowych miejscach w Królewskim Kanionie. W trakcie eksploracji mapy na pewno nie raz natkniesz się na ten przedmiot. Możesz go także dostać od kolegów z drużyny lub wyciągnąć ze skrzynek wyeliminowanych przeciwników.

Jak użyć Ultimate Accelerant?

Aby użyć przedmiotu Ultimate Accelerant wejdź do ekwipunku i użyj na nim przycisku odpowiedzialnego za wykonywanie akcji - Jak szybciej naładować zdolność specjalną w grze Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Aby użyć przedmiotu Ultimate Accelerant wejdź do ekwipunku i użyj na nim przycisku odpowiedzialnego za wykonywanie akcji. Uważaj, aby przez przypadek nie upuścić przedmiotu. Użycie Ultimate Accelerant trwa 7 sekund więc przez ten czas postaraj się nie pozostawać na widoku.