Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czym jest tarcza energetyczna i jak jej używać w grze Apex Legends? Apex Legends poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2019

Tarcza energetyczna to bardzo przydatny gadżet, który może uratować Ci życie w grze Apex Legends - Czym jest tarcza energetyczna i jak jej używać w grze Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Tarcza energetyczna to bardzo przydatny gadżet, który może uratować Ci życie w grze Apex Legends. Tarcza energetyczna to Twoja jedyna osłona, gdy zostaniesz powalony. Co bardzo istotne, tarcza osłania Gracza od frontu i przyjmuje na siebie określoną ilość obrażeń. W trakcie korzystania z tarczy możesz się przesuwać także masz szansę na ucieczkę w bezpieczne miejsce, zanim zostaniesz wyeliminowany.

Jak używać tarczy energetycznej?

Tarcza energetyczna uaktywnia się automatycznie w momencie, gdy Gracz zostanie powalony. Tarcza utrzymuje aż do momentu w którym zostanie zniszczona (przyjmie określoną liczbę obrażeń) lub do chwili, w której upłynie limit czasu na uzdrowienie powalona Gracza. Tarczę energetyczną można ominąć poprzez wykonanie finiszera.

Gdzie mogę znaleźć tarczę energetyczną?

Niestety nie ma określonego miejsca w Królewskim Kanionie, gdzie możesz znaleźć tarczę energetyczną. Na pewno znajdziesz jedną z nich w trakcie eksploracji i rutynowego przeczesywania terenu.

Jakie są rodzaje tarczy energetycznej?

W grze Apex Legends istnieją 4 poziomy tarczy energetycznej - Czym jest tarcza energetyczna i jak jej używać w grze Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

W grze Apex Legends istnieją 4 poziomy tarczy energetycznej. W zależności od jakości, może ona przyjąć określoną ilość obrażeń. Podział tarczy energetycznej w grze Apex Legends prezentuje się następująco:

  1. Zwykła tarcza energetyczna (biała) - absorbuje 100 obrażeń po powaleniu.
  2. Rzadka tarcza energetyczna (niebieska) - absorbuje 250 obrażeń po powaleniu.
  3. Epicka tarcza energetyczna (fioletowa) - absorbuje 750 obrażeń po powaleniu.
  4. Legendarna tarcza energetyczna (złota) - absorbuje 750 obrażeń po powaleniu i dodatkowo daje Graczowi możliwość jednorazowego uleczenia się po powaleniu.