Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Runda 2 - Przebieg meczu w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Środkowy etap meczu w Apex Legends zaczyna się mniej więcej w momencie rozpoczęcia rundy 2. Na Arenie pozostaje już około 8-6 drużyn, a mapa Królewskiego Kanionu jest już nieco zawężona. Na tym etapie pojedynku Gracze są już nieźle uzbrojeni więc musisz liczyć się z tym, że nie będzie łatwo ich wyeliminować.

Runda 2

Runda 2 w Apex Legends trwa 3:30min, a Gracze walczą na mniejszym terenie - Runda 2 - Przebieg meczu w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Runda 2 w Apex Legends trwa 3:30min, a Gracze walczą na mniejszym terenie. Na tym etapie rozgrywki następuje wymiana ekwipunku na wyższe tiery (poziomy) i zbieranie zapasów (apteczki, przedmioty uzupełniające pancerz), które będą niezbędne do przetrwania do końcowego etapu meczu. Pamiętaj, aby sprawdzać łupy pozostawione przez powalonych przeciwników. Najciekawsze przedmioty znajdziesz w skrzynkach koloru fioletowego i złotego. W zwykłych, szarych skrzynkach nie znajdziesz niczego interesującego.

Drugi etap zacieśniania się pierścienia

Po zakończeniu rundy 2 zostaniesz poinformowany o zacieśnianiu się pierścienia Areny - Runda 2 - Przebieg meczu w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Po zakończeniu rundy 2 zostaniesz poinformowany o zacieśnianiu się pierścienia Areny. Jeśli spojrzysz na mapę i zauważysz, że znajdujesz się w miejscu zagrożenia, masz zaledwie 1:05min na dotarcie do bezpiecznego okręgu. Na tym etapie pierścień Areny kurczy się znacznie szybciej więc Gracze muszą szybciej reagować przez co mogą wystawić się na atak. Co bardzo istotne, obrażenia otrzymywane od przebywania na zagrożonym obszarze także są zwiększone.