Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czego NIE robić w Apex Legends? Apex Legends poradnik, porady

Niniejszy rozdział zawiera kilka wskazówek odnoszących się do tego, czego NIE należy robić w Apex Legends. Stosowanie się do tych zasad może przyczynić się do przeżycia na polu walki i zwycięstwa całej drużyny. Pamiętaj, że swoje zachowanie należy dostosowywać do aktualnej sytuacji na Arenie więc jeśli np. musisz wyjść poza obszar pierścienia, aby uratować sojusznika - zrób to.

Nie biegaj po otwartym terenie

Biegając po otwartym terenie, jak np - Czego NIE robić w Apex Legends? - Apex Legends - poradnik do gry

Biegając po otwartym terenie, jak np. drogi lub pustynia, jesteś niezwykle łatwym celem do zlikwidowania. Przemieszczając się po mapie zawsze staraj się zapewnić sobie jakiś rodzaj ochrony, gdzie będziesz mógł się schować w razie niebezpieczeństwa. Jeśli jednak musisz przebiec z punktu A do punktu B upewnij się najpierw, że nikt nie śledzi Twoich ruchów. W razie jakiegokolwiek zagrożenia staraj się wykonywać nieprzewidywalne ruchy jak np. bieganie zygzakiem, skakanie lub ślizganie się. Rób wszystko, aby utrudnić przeciwnikowi wycelowanie.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie