Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Ring of Elysium - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Ring of Elysium - poradnik do gry

Ring of Elysium - poradnik do gry

Wymagania, sterowanie, porady. Poradnik do Ring of Elysium to porady dla początkujących - opisujemy przede wszystkim wymagania sprzętowe i sterowanie. Odpowiadamy też na pytania, czy Ring of Elysium jest podobne do PUBG? Przejrzyj również porady na start oraz tipsy.

Poradnik do gry Ring of Elysium zawiera praktyczne porady i informacje, które ułatwią ci rozgrywkę. W tym poradniku znajdziesz porady na start, informacje o broniach, skinach oraz amunicji. Dzięki przygotowanym przez nas stronom szybko będziesz mógł odnaleźć się w świecie gry.

W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje o grze, dowiesz się czy jest ona bezpłatna oraz czy zagrasz w nią na konsoli bądź telefonie. Przygotowaliśmy też stronę o sterowaniu, aby ułatwić ci pierwsze chwile z grą oraz odpowiedzieliśmy na pytanie czy gra posiada wsparcie kontrolera.

W grze Ring of Elysium możesz natrafić na gwałtowne spadki fpsów nawet na znacznie lepszym, niż zalecanym, sprzęcie. Na stronie poświęconej wymaganiom sprzętowym znajdziesz nie tylko rozpiskę wymagań, ale również liczne porady pozwalające na zwiększenie fps w grze. Dzięki płynnej rozgrywce będzie grało ci się o wiele łatwiej i będziesz miał znacznie większe szanse na zwycięstwo. Jako, że gra czasami nie bywa zbyt przejrzysta opisaliśmy również ustawienia dostępne w grze - dzięki czemu dowiesz się jak zmienić język produkcji.

W tym poradniku postaraliśmy się również zawrzeć odpowiedzi na nurtujące graczy pytania, np. czy w grze występuje balistyka pocisków bądź czy w grze dostępny jest czat głosowy. Odpowiedzi na wiele takich pytań znajdziesz w dziele FAQ.

Czym jest Ring of Elysium?

Ring of Elysium to darmowa strzelanka wieloosobowa typu Battle Royale - Ring of Elysium - poradnik do gry

Ring of Elysium to darmowa strzelanka wieloosobowa typu Battle Royale. W grze 60 osób ląduje w górach i musi zrobić wszystko, aby dotrzeć do helikoptera. W helikopterze znajdują się jednak tylko cztery miejsca. Śmiałkowie muszą, więc przed sobą uciekać bądź eliminować się nawzajem, aby zdobyć upragnione miejsce w śmigłowcu.

W grze występuje dynamiczny system pogodowy. W Ring of Elysium nie tylko musisz walczyć z przeciwnikami, ale również uciekać przed burzą śnieżną. Ta, nie tylko pozbawia życia bohatera, ale również niszczy okoliczne budynki.

Gra Ring of Elysium na tle konkurencji może wybijać się nowatorskimi pomysłami - broń posiadasz już o pierwszych sekund rozgrywki, jest ona zależna od pakietu, który wybierzesz podczas wybierania miejsca rozpoczęcia gry. W grze występują skutery śnieżne, snowboardy, zestawy wspinaczkowe, auta osobowe, lotnie a nawet monster trucki.

W grze możesz samodzielnie stworzyć bohatera, którym będziesz grać - Ring of Elysium - poradnik do gry

W grze możesz samodzielnie stworzyć bohatera, którym będziesz grać. Tworzysz go na samym początku rozgrywki - zaraz po uruchomieniu gry.

Czy gra jest darmowa?

Gra Ring of Elysium działa w modelu free to play - Ring of Elysium - poradnik do gry

Gra Ring of Elysium działa w modelu free to play. Dzięki czemu możesz pozyskać ją całkowicie za darmo. W grze istnieje jednak sklep, w którym, za realną gotówkę, możesz zakupić fikcyjną gotówkę.

Ile gra będzie w fazie wczesnego dostępu?

Twórcy zakładają, że gra wyjdzie z fazy wczesnego dostępu w okresie 6 miesięcy.

Czy gra Ring of Elysium będzie dostępna na urządzeniach mobilnych?

Na razie twórcy gry nie podali żadnych oficjalnych informacji, które miałyby zapewniać o powstaniu mobilnej wersji gry Ring of Elysium.

Czy gra Ring of Elysium będzie dostępna na konsoli XBOX?

Na razie twórcy gry nie podali żadnych oficjalnych informacji, które miałby potwierdzić, że powstaje wersja Ring of Elysium na jakąkolwiek konsolę, w tym konsolę XBOX.

Error Raport

Jeśli gra samodzielnie się wyłączy, a na twoim pulpicie wyskoczy komunikat o nazwie "Error Raport" zresetuj steama i ponownie uruchom grę. Jeśli byłeś wtedy w trakcie rozgrywki powinieneś móc ponownie do niej dołączyć.

Informacje o Ring of Elysium - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 3 grudnia 2018

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363719Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363718Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363717Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363716Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363715Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363714Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363713Ring of Elysium - screen - 2018-01-22 - 363712

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz