Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Forza Horizon 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Forza Horizon 4 - poradnik do gry

Forza Horizon 4 - poradnik do gry

Brum brum. Poradnik do Forza Horizon 4 to najlepsze porady dla początkujących kierowców. Poznasz tu najlepsze samochody, nauczysz się prowadzić auto i wygrywać wyścigi. Warto też dowiedzieć się, jak zagrać w Forza Horizon 4 za darmo. Porady pomogą zdobywać walutę.

Nieoficjalny poradnik do gry Forza Horizon 4 zawiera zbiór podstawowych informacji o grze, które pozwolą Ci odkrywać kolejne etapy wielkiego festiwalu prędkości. Dowiesz się z niego jak odblokować kolejne aktywności i rodzaje wyścigów na mapie, dlaczego ciągle trwa jedna pora roku, jak zmienić język gry i poziom trudności, do czego przydaje się biegłość samochodów (car mastery) oraz jak je tuningować. Wyjaśniamy również różnice pomiędzy punktami wpływu (influence points) i punktami Forzathon - jak je gromadzić i do czego się przydają, a także rolę kupowanych domów (home), które zastąpiły lokalne ośrodki festiwalu.

Z poradnika dowiesz się, czym różni się gra przy stałym połączeniu z internetem w trybie Horizon Life od rozgrywki samotnej offline w trybie Horizon Solo. Nie zabrakło również map z oznaczeniem ukrytych zapomnianych wozów (barn find), punktów widokowych (beauty spot), tablic z punktami wpływu oraz redukcją ceny szybkiej podróży oraz. Znajdziesz tu także kompletną listę dostępnych samochodów z opisem wybranych modeli oraz spis wszystkich osiągnięć.

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona niezwykle udanej i dobrze przyjętej gry wyścigowej na konsole Xbox One oraz komputery PC. Produkcja w bardzo przemyślany i wciągający sposób łączy swobodę eksploracji otwartego świata z emocjami ścigania się i zaliczania kolejnych wyzwań w superszybkich samochodach. Największą nowością w tej części jest opcja stałego połączenia z serwerami gry i możliwość zaliczania każdej aktywności w kooperacji z innymi graczami lub przeciwko nim. Forza Horizon 4 stała się samochodową grą MMO, w której część nowej zawartości pojawia się cyklicznie, niezależnie od naszych postępów. Eksplorację oraz różnorodność wyzwań urozmaicono zmieniającymi się co tydzień porami roku.

Poradnik do Forzy Horizon 4 zawiera:

  1. Zestaw ogólnych porad dla początkujących;
  2. Opis podstawowych trybów gry, zawodów i zbieranych punktów;
  3. Listę samochodów, wraz z opcjami tuningu oraz perków;
  4. Mapy z ukrytymi obiektami i zaginionymi samochodami;
  5. Spis osiągnięć platformy XboX Live.

Dariusz "DM" Matusiak (www.gry-online.pl)

Informacje o Forza Horizon 4 - poradnik do gry

Autor : Dariusz DM Matusiak

Ostatnia aktualizacja : 21 listopada 2018

Poradnik zawiera : strony: 25, ilustracje: 72 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 3.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Forza Horizon 4 - poradnik do gry